Burslar

Burslar, öğrencileri çalışmalarında finansal olarak desteklemek için üniversiteler veya diğer eğitim kuruluşları tarafından sunulan finansal ödüllerdir. Burslar finansal destek ihtiyacına, akademik başarıya, kamu yararına, atletik veya sanatsal beceriye veya bunların bir kombinasyonuna göre verilir.

Öğrencilik hayatınızın kontrolünün tamamen sizde olmasının mümkün olduğunu hiç düşündünüz mü?

Artık — IU'nun Çevrimiçi Öğrenme Modeli ile — ne zaman ve nasıl öğreneceğinize karar verebilirsiniz!

Bir sonraki dönemin ne zaman başlayacağını merak ediyorsanız bir güzel haberimiz daha var: Eğitiminize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden başlayabilir, öğrenim ücretlerinizde %50'ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

IU International University of Applied Sciences, 10 yılı aşkın bir süredir çevrimiçi öğrenimin başını çekmektedir. Bu nedenle her zaman, her yerden öğrenmenizi mümkün hale getirmişlerdir. İster Veri ve BT ister İşletme ve Yönetim olsun, kampüsünüz artık cebinizde. Çalışmalar ve sınavlar, evinizin rahatlığında veya — en sevdiğiniz kafede sizin için 7/24 hazır.

Bu, 2022 yılı öğrencilerinin gerçek ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş gerçek eğitimdir.

Lisans Öğrencileri İçin Keystone Bursları

Keystone Academic Solutions, tüm dünyadaki öğrencilere lisans bursları sunar. Söz konusu burslar iyi düzeyde akademik geçmişe sahip olan ve aldıkları eğitim aracıyla dünyayı değiştirmeye yönelik güçlü bir motivasyon sergileyen öğrencilere sunulur. Sonraki burslar duyurulduğunda güncelleme almak için buradan kaydolun.

Yüksek Lisans Öğrencileri İçin Keystone Bursları

Keystone Academic Solutions, tüm dünyadaki öğrencilere lisansüstü bursları sunar. Söz konusu burslar iyi düzeyde akademik geçmişe sahip olan ve aldıkları eğitim aracıyla dünyayı değiştirmeye yönelik güçlü bir motivasyon sergileyen öğrencilere sunulur. Sonraki burslar duyurulduğunda güncelleme almak için buradan kaydolun.