Keystone Bursu

2021 Başvuruları Sona Erdi - Bir sonraki burs duyurulduğunda güncelleme almak için kaydolun.

Keystone Bursu ile hayallerinizi gerçekleştirin!

Keystone Bursu nedir?

Keystone Academic Solutions, dört lisans bursu ve iki yüksek lisans bursu sunar. Burslar iyi düzeyde akademik geçmişe sahip olan ve aldıkları eğitim aracıyla dünyayı değiştirme motivasyonunu sergileyen altı öğrenciye sunulacaktır.

Kimler başvurabilir?

Tam zamanlı bir lisans veya yüksek lisans programına katılmayı planlayan ve program başlangıcında yaşı 18 veya üzerinde olan öğrenci adayları. Eğitim alacağınız programı bulmak ve sunulan altı Keystone Bursu'ndan birini kazanmak için vakit kaybetmeden öğrenci web sitelerimizi keşfedin!

Keystone Bursu'na nasıl başvurulur?

Lütfen bilgilerinizi doldurun; bir sonraki burs duyurulduğunda sizi bilgilendirelim.

Burs başvurunuzu başlatın

Keystone Academic Solutions hakkında

Keystone Academic Solutions, her ay altı milyonun üzerinde öğrencinin kendileri için en uygun eğitim programını bulmalarına yardımcı olur. Öğrenci adaylarının yüzlerce eğitim fırsatını ve konumunu diledikleri zaman, diledikleri yerden ve tek bir merkezden keşfetmelerine yardımcı oluyoruz. Yüksek öğrenim ile ilgili tüm bilgileri ve haberleri topluyor ve öğrencilere, dünya çapındaki üniversite kabul görevlileriyle doğrudan sohbet etmek için bir platform ve araçlar sunuyoruz. Böylece, dünyanın dört bir yanındaki bireyleri kendi kişisel ve mesleki hedeflerini gerçekleştirmenin yolu olarak eğitimi tercih etmeye teşvik ediyoruz.

Eğitim programınızı bulmak için vakit kaybetmeden web sitelerimizi keşfedin