Keystone logo

25 Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
 • Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği
 • Yiyecek ve İçecek Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (25)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Yönetimi

  Lisans derecesi programları bireylerin belirli bir çalışma alanı hakkında temel bir anlayış kazanmaları için tasarlanmıştır. Çoğu zaman, bir lisans derecesi, iyi bir işe girmek için yeterlidir, ancak bazen bir yüksek lisans veya doktora gibi bir lisansüstü derecesi almak için mezunlar devam eder.

  Birçok insan bilmek ister, Yiyecek ve İçecek Yönetimi'nde lisans nedir? Bu program, katılımcıların gıda kalitesi, gıda üretimi ve başarılı bir gıda girişimcisi olmak için gerekli becerileri hakkında temel bilgilerini oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler gıda üretimi, gıda kalite yönetimi, gıda ticareti, ağırlama iş hukuku, gıda ve şarap felsefesi ve kaliteli hizmet yönetimi gibi derslere katılabilirler. Bu program sırasında öğrenciler, pratik atölye çalışmalarında, yoğun tatma laboratuar oturumlarında ve güzel yiyecekler sanatına odaklanan atölyelerde önemli miktarda zaman harcayabilirler.

  Yiyecek ve içecek yönetiminde derece ile mezun olan bireyler çoğu zaman arzu edilen beceri kümelerine sahiptir. Programın katılımcıları genellikle başarılı bir gıda girişimcisi olmak için iş anlayışı yanı sıra, diğerlerine göre daha güçlü duyusal becerilere sahiptir. Birçoğu yaratıcı ve yenilikçi düşünürler. Bu özelliklerin her biri, bir dizi alanda yararlı olabilir.

  Bir lisans derecesinin maliyeti gerçekten, bir öğrencinin programa katılmayı seçtiği programa ve programın süresine bağlıdır. Öğrenciler ayrıca yaşam masraflarının masraflarını eğitimlerinin toplam maliyetine göre hesaplamalıdırlar.

  Bu program, öğrencileri heyecan verici kariyer fırsatları için hazırlamayı amaçlamaktadır. Mutfakta şef olarak çalışmanın yanı sıra, mezunlar ürün geliştirme, gıda ve tasarım yenilikleri, gıda markalama veya küçük işletme yönetimine girme becerilerine sahip olabilirler. Bir pazarlama direktörü veya bir gıda fotoğrafçısı olabilirler. Katılımcılar, konaklama endüstrisinde veya hatta bir yiyecek kanalı sunucusu olarak eğlencede başarıyı bulabilirler.

  Daha fazla kurum bu tür bir program sunmaya başlıyor. Bazı kurslar çevrimiçi olarak tamamlanabilir. Kullanabileceğiniz seçenekler hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurmak için doğrudan başvuru formunu doldurun.