Keystone logo

4 Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Teknolojisi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
 • Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği
 • Yiyecek ve İçecek Teknolojisi
Çalışma alanları
 • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (4)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Teknolojisi

  Belirli bir kariyer alanına girmek için çalışmalarınıza devam etme kararı verirseniz veya sadece öğrenmeye devam etmek istiyorsanız, standart bir eğitim kursunun sonunda bir lisans diploması kazanabilirsiniz. Çok yönlü bir derece, bir lisans gereksinimi birçok meslekte giderek daha yaygın hale gelmektedir.

  Yiyecek ve içeceklerin nasıl yaratıldığını her zaman merak ettiniz mi? Mutfak teknolojisindeki bir derece, tutkunuzu kullanacak doğru alan. Yiyecek ve İçecek Teknolojisinde Lisans Nedir? Dünyanın beslenme ihtiyaçlarını potansiyel olarak karşılamak ve olumlu yönde etkilemek için heyecan verici bir fırsat. Bu programda, sadece yiyecek ve içeceklerin yaratılmasının arkasındaki bilimi öğrenmekle kalmayıp, çevresel etkiler hakkında bilgi edinebilir ve iş yönetiminde güçlü bir müfredatla bilimi birleştirebilirsiniz.

  Başarılı bir kariyer ve zengin ve dengeli bir yaşam sürdürebilen becerileri öğrenebilirsiniz. Potansiyel laboratuvar veri işleme ve tarım endüstrisi eğitimine ek olarak, kendi yaşamınızı ve sağlığınızı ve çevrenizdekileri önemli ölçüde artırabilecek şekilde beslenmeyi de anlayabilirsiniz.

  Bir lisans derecesini sürdürdüğünüzde, eğitiminizin maliyeti belirli faktörlere bağlıdır. Bunlar, okula gittiğiniz ülke ve bölgeyi, belirtilen özetlenen harçları ve okula devam ettiğiniz yıl sayısını içerir.

  Mezuniyetin ardından, öğrenciler genellikle anlamlı ve heyecan verici bir alana girmek için bilgi ve deneyim ile donanmışlardır. Bir şef, gıda mühendisi veya beslenme uzmanı olarak çalışabilir, aynı zamanda güvenli ve sürdürülebilir olan keyifli ve sağlıklı beslenmeyi merkeze alan yiyecek ve içecek geliştirebilirsiniz. Becerileriniz ayrıca, süreç ve ekipman geliştirme yöneticisi, kalite güvence mühendisi ve pazarlama direktörü de dahil olmak üzere yardımcı rollere hazırlanabilir.

  Yiyecek ve İçecek Teknolojisinde bir lisans aldığınızda, dünya sizin sınıfınızdır. Kampüs içi ve çevrimiçi sınıflar gibi çeşitli eğitim seçenekleriniz veya her ikisinin de karma bir kombinasyonu olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.