Keystone logo

106 Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (106)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları

Bir lisans kazanmak için özveri, yoğun kurs ve kişisel gelişim yıllar gerektiren bir lisans akademik programdır. bir lisans Kazanç yaklaşık iki ila dört tam zamanlı okul yılları, henüz bir ömür boyu sürebilir lisans derecesini elde yararları yapılabilir.

Gıda ve İçecek Çalışmaları lisans nedir? Bu eğitim programı onlar yemek ve ağırlama hizmetleri alanında kariyer için ihtiyaç duyacakları bilgi ve eğitim ile öğrencilere sağlar. titiz sınıflar sayesinde öğrenciler menüler tasarlamak ve adil fiyatlandırma oluşturulacak ve nasıl iletişim ve çalışanların koordine etmek için nasıl bir yiyecek servisi kurulması, günlük operasyonlarını yönetmek için öğrenirler. Okul bağlı olarak, staj onların derece kazanmak için öğrencilerin sırayla gerekli olabilir.

yiyecek ve içecek çalışmalarında lisans derecesi ile mezun öğrenciler işyerinde excel için gerekli özveri ve bilgiye sahip olası işverenler göstermek olabilir. Öğrenciler ayrıca önemli iş ve gelecekte kariyer için kurşun yardımcı olabilir kişisel bağlantılar yapmak mümkün olabilir.

Gıda ve İçecek Çalışmaları bir lisans almak için maliyet çeşitli faktörlere bağlıdır. Öğrenciler, akademik programın eğitim hedefleri aynı hizada olmasını sağlamak için potansiyel okulları araştırma için tavsiye edilir.

Gıda ve İçecek Çalışmaları bir lisans Kazanç mezunları mutfaklar, oteller, barlar ve diğer gıda hizmet ayarlarını catering restoranlar, pastaneler, hastane kafeteryalar, okullar, yürütme restoranlar, devlet kurumları, iş bulmak için yardımcı olabilir.Bu çeşitli ortamlarda, mezunlar için olası meslekler restoran yöneticileri, catering denetçiler, envanter uzmanları, gıda hizmet üretim uzmanları, ya da gıda güvenliği ve sanitasyon işçileri kapsar.

eğitim almak sizi caydırmak olmamalıdır yoğun bir ömre sahip birçok okulda çevrimiçi ve part-time sınıflar ile. Gıda ve İçecek Çalışmaları için lisans başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.