Keystone logo

102 Lisans programlar içinde Yer Bilimleri 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Doğa Bilimleri
 • Yer Bilimleri
Çalışma alanları
 • Doğa Bilimleri (102)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Yer Bilimleri

  Dünya Bilimleri lisans Kazanç toprak ve çevre bilimi konuları ele bilim, eğitim veya kamu yönetiminde bir kariyer için geniş bir arka plan gerektiren bireyler için ideal bir fırsattır. Toprak bilimi diplomasına alan öğrenciler müreffeh ve aktarılabilir becerilerin kendi yelpazesi ile saygı olabilir.

  Dünya Bilimleri lisans nedir? Bu derece meteoroloji, jeoloji, astronomi ve oşinografi vakıf kazandırmak olacaktır ileri eğitim olduğunu. Program toprak sistemleri ve süreçleri genişlik ve bilgi derinliği hem de sağlamak için zorlu ve titiz olması için tasarlanmıştır. Bireyler çevre sorunları, sorunları ve çözümleri onların yer bilimleri takipçiliği uygulamak için çalışabilir.

  Yer Bilimleri dersinde bir lisans almak için seçtiğiniz için sayısız nedenleri vardır. Program, jeolojik tanımlama teknikleri ve yöntemleri gibi beceriler, bir dizi öğretir.Kurs fizik, kimya ve matematik içerir. Ayrıca, bu alanda lisans toprak bilimi başarı için gerekli entelektüel becerilerini geliştirmek için bireylerin sağlar.

  Maliyet okul bağlı olarak değişir, ve program uzunluğu bir ile üç yıl arasında değişmektedir. Bu yeterince sizin hedeflerinize uygun sağlamak için program araştırmak önemlidir.

  Onların derecesini elde mezunları için yüksek bir talep var. Onlar matematik ve fen eğitimcileri olarak iş bulabilirler. Bireylerin bir dizi ileri derece takip ve sonuçta yüksek öğretim ayarları çeşitli görev alabilmeleri. Bazı eğitim müşaviri ve eğitim uzmanı olarak kariyer takip etmek onların derecesini kullandık. Öğrenciler, küresel yerbilimleri ile ilgili sorunları gidermek için gerekli becerileri geliştirmek.

  Birçok uluslararası seçenekler üniversitelerin çeşitli mevcuttur.Çevrimiçi dersler tesis az erişimi olan dünyanın uzak bölgelerde yaşayanlar için ideal bir seçimdir. Internet tabanlı seçenekleri de esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.