Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 13 Lisans Dereceleri içinde Yenilenebilir Enerji 2023/2024

13 Lisans programlar içinde Yenilenebilir Enerji 2023/2024

genel bakış

Yenilenebilir enerji bir lisans gelişmekte ve tüm dünyada ekonomiler ve toplumlar için enerji seçeneklerini genişletmek kaynakları ve teknolojileri destekleyen bir ilgi ile öğrencilere hitap edebilir.

Tam Yenilenebilir Enerji bir lisans nedir? Çalışmanın Bu ders yenilenebilir kaynak teknolojileri üzerine özel bir konsantrasyon ile, yaratır ve iletişim, eleştirel analiz, matematik ve bilim temeli üzerine inşa bir lise sonrası lisans programıdır. Bunlar yeşil bina, biyoyakıt ve rüzgar ve güneş enerjisi gibi alternatif enerji sistemlerini içerebilir. Böyle yakıt hücreleri ve jeotermal enerji gibi enerji bileşenleri odaklanarak yanı sıra, yenilenebilir için geçerli gibi Sınıflar elektrik ve mekanik mühendisliği bir pratik bilgi sağlayabilir.

Bu derece termodinamik, enerji geçmişi, verimli bina tasarımı, kontrol sistemleri tasarımı ve daha bir anlayış sunarak yenilenebilir enerji geleceği takip etmek isteyen öğrenci yararlanabilir. Mezunlar yenilenebilir bir çok yönlü bir arka plan ile bir lisans veya diğer gelişmiş lisans programı girin veya sanayi doğrudan hareket edebilir.

Bir derecesi için öğrenim ücretleri ve tek tek her kurum tarafından belirlenir. Çalışmanın bir ders maliyetini öğrenmek için, doğrudan seçtiğiniz programın kayıt ofisine başvurun.

Yenilenebilir enerji bir derece ile mezun öğrencilere açık fırsat bir dünya var. Hem özel sektör ve kamu sektörü birden kariyer seçenekleri sunuyoruz. İnsanlar proje geliştirme, komponent üretimi, inşaat, işletme ve operasyon yöneticileri, kurulum, eğitim ve öğretim, ve sistem pazarlama ve satış için gereklidir.Mezunlar özel şirketler veya kamu hizmetleri için başvurun veya inşaat mühendisliği bir hükümet konumunu güvenli olabilir.

Alternatif ve yenilenebilir enerjiler geliştirilen ve tüm gezegen üzerinde sınırlı kaynakların etkisini azaltmak için teşvik edilmektedir. Bugün programına başlamadan bu heyecan verici alanın bir parçası ol. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Enerji Bilimi
  • Enerji
  • Yenilenebilir Enerji
Çalışma alanları
  • Enerji Bilimi (13)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı