Keystone logo

20 Lisans programlar içinde Yatırım 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Yatırım
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (20)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Yatırım

Bir lisans lisans programı dahilinde işin en az 120 dönem kredi saat tamamlayan öğrencilere verilir. Bu derece, genellikle arzu edilen profesyonel pozisyonlara girmesini sağlar. Öğrenciler kabul kazanmak için önce Genellikle lisansüstü programları gereklidir. Bu derece, gelecekteki fırsatlara bir steppingstone kabul edilebilir.

&nbsp

Yatırım bir lisans nedir? Bu benzersiz lisans programı başarıyla yatırım sektöründe katılmak için gerekli becerileri üzerinde doğrudan odak sunuyor. Genel eğitim dersleri kapsayan ek olarak, denekler iş, sosyoloji, programlama, eleştirel düşünme ve araştırma, kültürel çalışmalar, siyaset, iş hukuku, uluslararası ekonomi, mikro ve makroekonomi için iletişim, bilgisayar kullanımı ve uygulamaları, matematik içerebilir.

&nbsp

Bu programın mezunları, sermaye piyasaları, hedge fonlar, portföy yönetimi ve para yönetimi usta. Onlar çalışma boyunca geliştirilen becerileri ile, bu öğrencilerin rekabetçi bir sektörde ilerlemek için hazırız. Onlar program sayesinde ilerleme Öğrenciler genellikle yatırım bir vurgu ile genel çalışmalarda maliyesi doğru bütüncül bir yaklaşım verilir.

&nbsp

Bu lisans programına kayıt yaptıran ile ilgili maliyetler başka bir okuldan çok farklı olabilir. Ülke sınırları dışına okullar karşılaştırıldığında bu özellikle doğrudur. İletişim okulları tek tek belirli rakamlar elde etmek.

&nbsp

Mezunlar özel şirketler, pazarlama ve danışmanlık ajansları, devlet daireleri ve uluslararası kuruluşlarla istihdam fırsatlarının bol bulmak gerekir. Onlar özel firmalar için veya genel gruplar ile çalışabilir.Bazı mezunlar bankalar veya eğitim kurumları ile iş bulacaksınız. İş başlıkları yatırım analisti, finans danışmanı, yatırım danışmanı, para yöneticisi, bankacı ve remisier içerebilir.

&nbsp

Yatırımların dünyasında katılmak isteyen bireyler program listesinde yardımı ile eğitim umutları bir göz atabilirsiniz. Kısa kurşun formu Size kolaylık sağlanır. Eğer bu rekabet ve heyecan verici bir kariyer katılmak için umut varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.