Keystone logo

82 Lisans programlar içinde Yapay Zeka 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Yapay Zeka
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (82)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Lisans programlar içinde Yapay Zeka

   Bir lisans derecesi genellikle üç ila beş yıl içinde tamamlanan bir orta öğretim sonrası akademik bir programdır. Mezun veya profesyonel bir programa girmek isteyen öğrenciler genellikle bir lisans diplomasına sahip olmak zorundadırlar. Ödül derecesi, çalışmanın gidişatına ve gerekli kredilerin sayısına bağlı olarak, bir Sanat Lisans Diploması veya Bilim Lisansı olarak adlandırılabilir.

   Yapay Zeka alanında lisans nedir? Bu derece, öğrencileri konuşma tanıma, yüz tanıma ve dil çevirisi gibi yapay zeka uygulamaları geliştirmeye hazırlar. Çalışma alanları veri madenciliği, ileri matematik, mühendislik ve robotik içerebilir. Bir capstone deneyimi veya stajı birçok programı ortaya çıkarır ve öğrencileri kariyer ve yüksek lisans eğitimi için hazırlar.

   Yapay zekanın lisans derecesini kazanmak, mezunlara kişisel ve profesyonel olarak fayda sağlayan güçlü analitik düşünme becerileri ve problem çözme yetenekleri geliştirebilir. Mezunlar ayrıca çeşitli sektörlerdeki kapıları açacak veri madenciliği ve analizinde yeterlilik geliştirebilirler.

   Bir lisans derecesi, seçilen okula ve çalışmanın süresine bağlıdır. Öğrenciler ihtiyaç duydukları bilgileri aldıklarından emin olmak için potansiyel okulları araştırmalı ya da iletişime geçmelidir.

   Yapay zeka alanında lisans sahibi olmak yeni ve heyecan verici kariyer yollarına kapı açabilir. Muhtemel işler veri bilimcisi, makine öğrenimi uzmanı veya bilgisayar mühendisi içerir. Öğretimden hoşlanan biri, başkalarını yapay zeka geliştirmek ve kullanmak için eğitebilir ya da orta öğretim düzeyinde ya da yükseköğretimde öğretmenlik yapmak isteyebilir. Diğer bir alternatif ise, yapay zeka uygulamalarını tüketicilere pazarlayan şirketler için satışlarda çalışıyor. Bu büyüyen bir alandır, bu yüzden işler birkaç yıl içinde mevcut olmayabilir.

   Aday öğrenciler, kolej veya üniversite kampüsünde veya çevrimiçi ortamda yapay zeka alanında lisans derecesine sahip olabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.