Keystone logo

18 Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Yönetim Bilimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Yönetim Bilimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (18)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Yönetim Bilimi

  Rekabetçi bir ekonomi içinde kar kazanç zor bir iştir. Bir yanlış hamle ile, out-of-kontrol maliyetleri iş dışında bir şirket sürebilirsin. Bu kaynakları koordine ve hedeflerine ulaşmak için liderlik sürer. Yönetim Bilimi dalında lisans ile iş profesyonelleri başarılı şirketler tarafından gerekli yüzden.

  Yönetim Bilimi lisans nedir? Bu düzenleme ve mümkün olan en verimli şekilde bir şirketin kaynaklarını kontrol çalışmaya odaklanan bir lisans olduğunu. Öğrenciler genellikle muhasebe, finans, iş hukuku, pazarlama ve ekonomi dahil temel iş becerilerini öğrenerek başlar. Temelleri anlaşıldıktan sonra, bu programlar proje yönetimi teknikleri önem ve etkili iletişim ve çalışanları motive etmek için farklı yollar keşfetmek.

  Yönetim Bilimleri Lisans ile mezunları kendi kariyerlerinde liderlik rolleri içine adım hazırız.Bunlar, iş senaryoları geniş bir ücret almak için gerekli becerileri gelişmiştir. Onların ileri analitik yeteneklerine ek olarak, emek, süreçler ve ekipman etkinliğini maksimize etmek için kendi örgütsel yeteneklerini uygulamak edebiliyoruz.

  Tipik bir programın maliyeti kuruma bağlı olarak değişir. Yönetim Bilimi çoğu Lisans tamamlamak için tam zamanlı çalışmanın dört yıl gerektirir derece. Öğrenciler ilgi duydukları araştırma programlarına ve öğrenim ve yaşam masraflarını değerlendirmek gerekir.

  Yönetim Bilimi A Lisans çalışan profesyoneller veya sadece dışarı başlıyor olanlar için harika bir derecesidir. Zaten iş gücü mezunları için, bu derecesini aldıktan yeni geliştirme olanakları açarak onların mevcut kariyer hızlandırır. Hatta önce iş deneyimi olmayan, mezunları denetim ve orta düzey yönetim rolleri içine adım hazırız.Sağlam bir temele sahip, mezunları sanayi geniş bir yelpazede girmek için esneklik büyük bir zevk. Özel sektör işverenleri, hükümetler ve kar amacı gütmeyen kuruluşların yanı sıra aynı zamanda bu mezunların becerilerini değer.

  Hemen bilgi toplama başlamalıdır daha fazla öğrenmeye ilgi öğrenciler. Bu mevcut tüm olasılıkları dikkate almak önemlidir. Geleneksel kampüs ayarlarına ek olarak, çevrimiçi üniversiteler çalışma ve uluslararası öğrencilere cazip esnek seçenekler sunuyoruz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.