Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 119 Lisans Dereceleri içinde Veri Bilimi 2023/2024

119 Lisans programlar içinde Veri Bilimi 2023/2024

genel bakış

Bir lisans tüm dünyada kolejler ve üniversiteler tarafından sunulan dört yıllık bir lisans programıdır. Lisans derecesi kazanmayı seçen öğrenciler, daha iyi maaş ve daha fazla mesleki fırsatlar ile ödüllendirici bir kariyer yolunda kendilerini bulabilirler.

Veri Bilimlerinde Lisans nedir? Bu lisans programı öğrencileri, bilgi ve bilginin akışını öğrenmek, öğrenmek ve kullanmaktan kolaylaştırmak için veri bilimi dünyaya duyurulduğu için öğrencileri çeşitli alanlarda çalışmaya hazırlar. Öğretim üyeleri, bilgisayar ve matematiksel programlama, veri analizi, veri tabanı sistemleri, yazılım mühendisliği, sayısal iletişim ve yapay zeka alanlarında dersler alıp mezuniyet sonrası nitelikli bir kariyer bulabilmeleri için beceri ve bilgi tabanını geliştirmelerine yardımcı olurlar.

Veri Biliminde Lisans Kazanmak, öğrencilerin BT temel bilgilerinin, veri analizinin ve program oluşturma katılımcılarının ihtiyaç duyduğu ağ oluşturma ve güvenliğini sağlaması ve aynı zamanda deneyimli danışmanların rehberliğinde bilgilerini uygulama fırsatı tanıdığı için öğrenciler için yararlı olabilir. öğretmenleri.

Veri bilimlerinde lisans derecesini devam ettirmenin maliyeti her öğrenci için farklı olabilir, çünkü nihai maliyet çeşitli faktörlere bağlı olabilir. Bu dereceyi kazanmak isteyenler, muhtemel okullarıyla iletişime geçmeli ve mevcut eğitim ücretlerini ve diğer ilgili mali bilgileri istemek zorundadırlar.

Veri Bilimlerinde Lisans derecesi alan akademisyenler, bilgi teknolojisi, veritabanı ortamları, web geliştirme ve teknik yazı alanlarında oldukça yetenekli mezunlar. Mezunlar için, bu beceriler veri bilimcisi olarak kariyere dönüşebilir.Veri bilimcileri, gerçeklerin, istatistiklerin ve sayıların alınmasından ve işletmelerin bir şirketin çalışma biçimini veya müşterilere nasıl ulaştıklarını etkilemek için değerli ve anlaşılır bilgiler haline getirmesinden sorumludur. Veri analistlerine sanayileşmiş dünyanın neredeyse her alanında, spor analitik ve siyasetten sosyal medyaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Birçok okul çevrimiçi veya yarı zamanlı dersler sunduğundan öğrenciler, kendileri için uygun bir şekilde lisanslarını kazanabilir ve halihazırda meşgul olan hayatlarını bozmaz. Bugün lisansını kazanmaya başlamak istiyorsanız, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Veri Bilimi
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (119)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı