Keystone logo

13 Lisans programlar içinde Uygulamalı Finans 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Uygulamalı Finans
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (13)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Uygulamalı Finans

Pratik finansal becerilere sahip olanlar işgücü yüksek talep her zaman vardır. Yönetmek ve kurumsal bir ortamda fon analiz bir ilgi ile öğrenciler uygulamalı finans alanında lisans derecesi elde yararlanabilir.

Öğrenciler pratik finansal uygulamaları ilk Uygulamalı Finans lisans nedir bu derece, genellikle sormak sorulardan biri, hakkında bilgi okuyan ilgilenen zaman? Onların çalışmaları sırasında, bu derece birini takip öğrenciler onları bankalar, çeşitli finansal piyasalar ve işletmeler fon ve yatırımları yönetmek için gerekli uzmanlık eğitimi elde etmenize yardımcı olacaktır dersleri alacak. Öğrenciler, güncel mali teorisi, muhasebe teknikleri, finans, ve matematik dersleri alabilir.

Mali ile ilgilenen bir pozisyonda çalışan son derece ödüllendirici iken, özel eğitim, bir çalışanın gelişmek için sırayla gereklidir.Uygulamalı finans alanında lisans derecesi ile mezun olanlar gerekli eğitim ve rekabetçi iş sektöründe iyi ödeme pozisyon elde etmek gerekiyor becerilere sahip olduğunu göreceksiniz.

Çok öğrenci uygulamalı finans alanında lisans derecesi elde etmek ödeyecek nasıl etki birkaç farklı faktörler vardır. Bu üniversite bulunduğu onlar katılmayı tercih kurumu, bu okulun özel ders oranlarını, ve ne kadar onların derecesini tamamlamak için sürer içerir.

Uygulamalı finans alanında lisans derecesine sahip olanlar analiz ve mali yönetmek için birisi için bir ihtiyaç olan herhangi bir hemen hemen her sektörde çalışmak için bekleyebilirsiniz. Bu derece ile mezun bir muhasebe veya finans ortağı, perakende finans yöneticisi, finans yöneticisi, özel hisse senedi araştırma analisti, ya da belirli finansal beceri gerektiren herhangi bir diğer pozisyonda olarak çalışabilirler.

Ilk bu derece içine bakarak başladığınızda almalısınız uygulanan finans alanında lisans diploması isteyen birkaç adım öğrenci vardır. Süreci almak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi için arama başladı.