Keystone logo

9 Lisans programlar içinde Uygulamalı Dilbilim 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Beşeri Bilimler
  • Dilbilimi
  • Uygulamalı Dilbilim
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Uygulamalı Dilbilim

Bir lisans genellikle genellikle üniversite kariyerinin başında 3-4 yıl içinde elde yükseköğretimdeki öğrencilerin kazanılan ilk derece vardır. Bir lisans genellikle mezun olduktan sonra işgücü girmek için yeterli deneyim sunsa da, bundan başka, belirli bir alanda uzmanlaşmak için bir master veya doktora ile takip etmek de mümkündür.

&nbsp

Uygulamalı Dilbilim alanında lisans, ne isimli merak ediyor olabilirsiniz Bir soru? Bu derece bir bilim olarak dilbilim gerçek dünya uygulamaları kapsar ve bu yüzden dilin iyi öğrenenler olabilir öğrencilere dil ve dil öğrenme teorisini öğretir. Çoğu program öğretim ve dil öğrenmeyi daha kolay yapmak dilbilim kuramlarına yanı sıra gelişmekte olan teknolojileri ile anlaşma. Bazı değil hepsi, kurumlar bu derece en az bir yabancı dil çalışması ile birlikte alınması gerekir.

&nbsp

Giderek küresel ekonomide, dilbilim, farklı kültürler arasında bir köprü görevi görür. Dil öğretmek için nasıl anlamak insanların iş ve eğitim daha iyi iletişim kurmak için öğrenmenize yardımcı olur.

&nbsp

Uygulamalı Dilbilim dalında lisans toplam maliyeti katılmak isteyen ve derecesi tamamlamak için ne kadar sürer ne okula bağlıdır. Dört yıl lisans derecesi için eğitim harcanan ortalama süre uzunluğudur.

&nbsp

Uygulamalı Dilbilim dalında lisans ile mezunları için mevcut farklı işler vardır. Birçok mezun ikinci bir dil öğretmeni olarak ya da olmayan anadili İngilizce öğretmenliği ya, öğretim gitmek için seçerler. Hala diğerleri çevirmen ya da başka bir dilin tercüman olarak çalışırken bazı seçecek, kar amacı gütmeyen işe gitmek için. Bazı devlet pozisyonları mevcut olmasına rağmen çoğu mevcut iş, özel sektörde bulunmaktadır.

&nbsp

Bir lisans çevrimiçi Kazanç sağ evden, kendi zamanında çalışmak için harika bir yoldur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.