Keystone logo

20 Lisans programlar içinde Uluslararası Politika 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler
  • Siyaset Bilimi
  • Uluslararası Politika
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (20)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Uluslararası Politika

lisans başarı çalışmanın dört yıl veya 120 dönem kredi, dersi tamamlayan öğrencilere verilir. Bu derecesi genellikle öğrencilerin ileri eğitim için onların arayışı içinde takip ilki. Bu derece geniş bir konu dizisinde mevcuttur.

Uluslararası Siyaset lisans nedir? Çalışmanın bu ders ülkeleri, hükümetler arası örgütler ve yabancı kültürler arasındaki ilişkileri bir görünüm alır. Uluslararası ilişkiler için geçerli Öğrenciler genellikle tarih, hukuk, sosyoloji, etik, ve coğrafya bak. Kurs teorileri, uluslararası sistemlerin ve karşılaştırmalı politikalarının geliştirilmesi için bir temel oluşturur. Siyasal sistemlerin içine kapsamlı bir bakış beklenebilir.

Eğitim fırsatlarının bir parçası olarak, öğrenciler genellikle doğrudan siyasi sürece katılan staj katılmak.Birçok okul doğrudan eylem siyasetin seyrini etkileyebilir nerede, yerel veya uluslararası ortamlarda kendi öğrencilerini koymak istiyoruz.

Bu program ile ilgili maliyetler okullar arasında çok farklı olabilir. Bu, uluslararası sınırlar arasında okullar arasında özellikle belirgindir. Aday öğrenciler, ilgili öğrenim ücreti programları için ayrı ayrı okullara başvurmalısınız.

Bu programın mezunları sivil hizmet pozisyonlarda yöneticileri, gazeteciler, bankacılar, risk analistleri, ya da sonunda diplomatlar gibi iş bulabilirsiniz. Mezunların elde iş başlıkları Bazı Kamu İşleri Danışmanı, Sosyal Araştırmacı ve Diplomatik Hizmetleri Operasyonel Memuru bulunmaktadır. Kariyer seçimler medya ajansları tanklar ve analistler proje uluslararası kuruluşlar için yöneticileri, araştırma merkezlerinde siyasi danışmanları dahil ve düşünüyorum. Mezunlar genellikle bir giriş seviyesi konumunda olan kendi seçtikleri kariyer girmek ve daha sonra ileri pozisyonları takip edebiliyoruz.Alternatif, lisans mezunları akademik çalışmalarına devam etmek tercih edebilir.

Eğer uluslararası politikada bir lisans programına devam ilgilenen varsa, program listesinde daha fazla bilgi için bak. Her liste size kolaylık sağlamak için bir kurşun form sağlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.