Keystone logo

28 Lisans programlar içinde Uluslararası Pazarlama 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Pazarlama Çalışmaları
  • Pazarlama
  • Uluslararası Pazarlama
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (28)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Uluslararası Pazarlama

Bir lisans profesyonel alana gitmek isteyen birçok öğrenci tarafından seçilen dört yıllık lisans programıdır. Bu tür yüksek lisans veya doktora gibi lisansüstü derece almak için bir ön koşuldur. Lisans derece, en lisansüstü derece tarafından sunulan uzmanlık yüksek derecede hazırlık olarak bir konunun genel bir bakış sağlar. Öğrenciler sınıf çalışma ve bağımsız araştırma ve projelerin bir kombinasyonu yoluyla derecesi elde.

&nbsp

Uluslararası Pazarlama lisans nedir? Öğrenciler ilk uluslararası iş dünyasında doğal zorluklardan bazıları bir anlayış olması gerekir. Bu derece öğrencilere pazarlama ve reklam temelleri, ama aynı zamanda ne kadar farklı kültürel beklentileri işletmelerde çalışan kaynaklanan ortak sorunların bazıları gezinmek için sadece öğretir.

&nbsp

Uluslararası Pazarlama alanında lisans kazanç büyük yararı coğrafi sınırların ötesine iş emelleri uzatmak için yeteneğidir. Küreselleşme modern iş dünyasında giderek daha önemli hale gelmiştir ve yurtdışında ofisleri ile çalışmaya istekli ve edebiliyoruz çalışanlar değerlidir.

&nbsp

Uluslararası Pazarlama alanında lisans kazanç nihai maliyet çocukların devam ettiği okullarda bağlıdır. Genellikle, nihai maliyet etkileyebilir kitap ve ücretler gibi ilişkili maliyetler vardır.

&nbsp

Uluslararası Pazarlama alanında lisans mezunları ile pazarlama yönetimi, halkla ilişkiler ve pazar araştırması da dahil olmak üzere kendilerine açık kariyer seçenekleri, bir dizi var. Bu işler için gerekli becerilere sahip yanı sıra, öğrenciler de bazen ABD'de ofisleri ile ABD'nin yurtdışında faaliyet gösteren şirketlerin veya yabancı şirketler arasında bir irtibat noktası olarak görev uluslararası pazarda görevlerini gerçekleştirmek mümkün olacakÇoğu iş, özel sektörde ya da bağımsız danışman gibidir.

&nbsp

Üniversitelerin çeşitli edinilebilir uluslararası ve yerli programları vardır. Bir lisans çevrimiçi Kazanç şimdi her zamankinden daha kolay ve yüksek bir esneklik düzeyi sağlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.