Keystone logo

16 Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Uluslararası İlişkiler Uluslararası İlişkiler 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler
  • Uluslararası İlişkiler
  • Uluslararası İlişkiler
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Uluslararası İlişkiler Uluslararası İlişkiler

Ülkeler siyasi, ekonomik, sosyal ve birbirleri ile etkileşim. Onların ilişkileri çatışma ve müzakere yoğun tarihinin batmış, son derece karmaşıktır. Uluslararası İlişkiler A Lisans bu ilişkileri anlamak ve aktarılabilir becerilerin çeşitli size yardımcı olacaktır.

Uluslararası İlişkiler lisans nedir? Ülkeler nasıl etkileşimde okuyan yanı sıra, aynı zamanda tarih, coğrafya, ekonomi, dil ve siyaset bilimi dersleri alabilir. Uluslararası ilişkiler gibi geniş bir konu olduğu için, öğrenciler genellikle karşılaştırmalı kültürler ya da siyasi ekonomileri gibi bir konsantrasyon seçmek gerekmektedir. Öğrenciler genellikle yurtdışında eğitim veya hükümet merkezlerinde staj almaları beklenmektedir.

Orada aslında uluslararası ilişkiler bölümünden mezun gerektiren birkaç kariyer vardır, ama bu işverenler eğitim arka plan küçümsemek anlamına gelmez.Aksine, programdan elde beceri meslek geniş bir yelpazede için, sizin hazırlamak. Eğer bir derece elde zaman kazançlı bir iş pozisyonu bulma çok daha az zordur.

Eğer erken mezun fırsat olsa Çoğu program, tamamlamak için dört yıl sürer. senin eğitimin maliyeti kayıt tercih yere bağlı olarak, yüksek veya düşük olabilir. Bir programa başvurmadan önce, size katılmak için gelemez doğrulamak için harç ücretlerini araştırma gerekir.

Kullanmak dış politika bilginizi koymak istiyorsanız, bir yabancı servis uzmanı, insan hakları savunucusu, ya da diplomat olarak bir kariyer yapabilirsiniz. Birçok devredilemez becerileri kazanmış gibi, yanı sıra diğer profesyonel fırsatlar bir dizi kullanılabilir vardır. Birçok öğrenci finans, pazarlama ve eğitim çalışması. Değerli olması için araştırma ve analitik becerilerini bulabilirsiniz birçok işveren vardır.

Uluslararası ilişkiler programları, dünyada uluslararası üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Online seçenekler de vardır. Siyasi ve sosyal karmaşıklığı kendinizi eğitmek için hazır iseniz, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.