Keystone logo

99 Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi Uluslararası İş Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İşletme Yönetimi
  • Uluslararası İş Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (99)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi Uluslararası İş Yönetimi

Bir lisans edinerek kişisel ilgi konularda ileri bilgi edinmelerine fırsat sağlar. derecesi birçok kariyer için gerekli olan ve aynı zamanda lisansüstü düzeyde daha fazla çalışma için zemin oluşturmaktadır. Programlar uzunluğunda 3-4 yıldır, ve staj tamamlanmasını isteyebilir.

Uluslararası İşletme Yönetimi lisans nedir? pazar, küresel ekonomilerde ve trendleri bilgili iş profesyonelleri için bir ihtiyaç yaratmak, kapsamı genişletmektedir. Uluslararası yönetim bugünün sürekli gelişen iş dünyasında liderlik sorunları için hazırlar. Dersler, uluslararası finans ve ekonomi, küresel pazarlama, kaynak ve lojistik, yenilik, muhasebe, proje yönetimi, iletişim, tüketici davranışlarını ve pazarlama stratejisi vardır. Öğrenciler işletmelerin gelişmek ortamın sosyal ve ekonomik yönlerini bir anlayış kazanmak.Yabancı staj veya değişim programları öğrenilen ilkelerin pratik uygulama sağlamak için dahil edilebilir. Eleştirel düşünme, yaratıcılık, takım çalışması ve durulmuştur.

Programın avantajları iş başarı için özel büyüme ve gelişme, aynı zamanda preparasyon görülebilir. Yaratıcı düşünme ve problem çözme becerileri günlük sorunlara uygulanabilir. Küresel çalışmalar anlayış ve diğer kültürlerin takdir artırır.

Lisans programları tüm dünyada okullarda bulunabilir. Maliyet konumu ve müfredata göre değişir. En iyi sonuçlar için, öğrencilerin tercihlerini araştırma ve en hedeflerine yerine programı seçmek gerekir.

Uluslararası işletme yönetimi yönetim danışmanı, mali analist, pazarlama müdürü, proje lideri ve girişimci olmak üzere kariyer olanakları, bir dünya sunuyor.Mezunlar ayrıca hesap yöneticileri, tedarik zinciri yöneticileri, sipariş yöneticileri ve uluslararası tedarik yöneticileri olarak istihdam edilmektedir. Iletişim ve insan ilişkilerinde özel bir ilgi kişiler, uluslararası müşteri destek yöneticisi, müşteri ilişkileri yöneticisi, insan kaynakları yöneticisi ve e-ticaret uzmanı olarak görev bulabilirsiniz. İşler, kamu ve özel işletmelerin yanı sıra kar amacı gütmeyen kuruluşlar mevcuttur.

Uluslararası iş yönetimi heyecan verici ve ödüllendirici kariyer yolunda ilk adımı atmaya, senin aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.