Keystone logo

11 Lisans programlar içinde Uluslararası Finans 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Finans
 • Uluslararası Finans
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (11)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Uluslararası Finans

  Sayıları seviyorum ve sonra Uluslararası Finans dalında lisans kazanç, seyahat seviyorum sizin için iyi bir seçenek olabilir. Tüm dünyada ülkeler için geçerlidir olarak biraz fazla dört yıl, öğrenciler finans temellerini öğrenebilir ve hemen her finans kurumu olarak giriş seviyesi pozisyonlar için hazırlar.

  &nbsp

  Uluslararası Finans lisans nedir? Çalışmanın bu program, uluslararası iş temel uygulamalar ve ilkeler üzerinde duruluyor. Kurs, uluslararası işletme, uluslararası ticaret, siyaset, uluslararası ilişkiler ve daha fazlası gibi konular üzerinde duruluyor. Program genellikle üniversite diğer gerekli kurs veya öğrenim kurumu ile kombine edildiğinde tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer. Bazı programlara kabul edilmek için, öğrencilerin en az genel not ortalamasının ve SAT veya ACT puanı karşılamak gerekebilir.

  &nbsp

  Uluslararası finans alanında lisans derecesini elde tüm kelimenin üzerine finansal kurumlar ve işletmeler ile bir pozisyon kazanmak için yardımcı olabilir. Bu seyahat etmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Birçok program aynı zamanda o mesafe ve uluslararası öğrenciler için iyi bir seçim yapma, online dersler sunuyoruz.

  &nbsp

  Ne kadar Uluslararası Finans Eğer okuyan planı nerede büyük ölçüde bağlıdır bir lisans kazanmak için mal olacak. Eğer kampüste derslere katılmakla eğer hesap konut ve gıda içine almak gerekir. Çevrimiçi dersler farklı maliyetleri olabilir. İyice maliyetleri dahil ne olduğunu bulmak için bir program araştırma.

  &nbsp

  Uluslararası finans alanında lisans gerçekten tüm dünya genelinde finans kurumlarında giriş seviyesi pozisyonlar için mezun hak edebilir lisans derecesini elde, sertifika programları veya lisansüstü öğrencileri hazırlamak için görünse de.Bu derecesini elde de yalnızca bir ek dönem sürecek ve kariyer yerleştirme öğrencilere yardımcı olabilecek lisansüstü sertifika programları, öğrencileri nitelendirir.

  &nbsp

  Genellikle sürece önkoşulları yerine senin okulun web sitesine gidiyor ve çevrimiçi bir uygulama göndererek uluslararası bir finans programına başvurabilirler. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.