Keystone logo

79 Lisans programlar içinde Uluslararası Çalışmalar 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Beşeri Bilimler
 • Uluslararası Çalışmalar
Çalışma alanları
 • Beşeri Bilimler (79)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Uluslararası Çalışmalar

  Seçmiş olduğunuz kariyer alanı daha önce bir lisans diplomasına sahip olmasa bile, daha fazla işveren başvuru sahiplerinin bir pozisyon için dikkate alınmasını talep etmektedir. Bir lisans derecesi bir gereklilikten daha fazlasıdır; Kariyerinizde başarılı olmak için gerekli beceri ve bilgiyi kazanırsınız.

  İlgi alanlarınız daima dünyaya yayıldı ve diğer kültürleri dahil etti mi? Uluslararası çalışmalarda lisans derecesi, küresel ilginizi kariyer başarısına dönüştürmenin mükemmel yoludur. Uluslararası Çalışmalar Lisansı nedir? Siyasi, kültürel, sosyal ve ekonomik de dahil olmak üzere, günümüzün birbirine bağlı küresel dünyasında değişim yaratmak ve gelişmek için ihtiyaç duyacağınız bilgi ve becerilerle potansiyel olarak mücadele edebilecek çok çeşitli disiplinler hakkında karşılaşabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz bir çalışma yolu. toplum.

  Eğitiminiz boyunca, sadece kariyerinize değil, hayatınıza da hizmet edebilecek bir dizi beceri kazanabilirsiniz. Bu, gelişmiş iletişim becerilerini, çoklu bakış açılarıyla bilgilendirilen küresel analitik yetenekleri ve küresel siyaset ve kültür arasındaki içsel bağlantıyı açık bir şekilde anlayabiliyor.

  Uluslararası çalışmalarda lisans derecesini tamamlama maliyeti, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişecektir. Bunlar, derecenizi tamamlamak için harcadığınız süreyi, katıldığınız okulun öğrenim ücreti ve ücret çizelgesini ve hatta çalıştığınız ülkeyi bile içerir.

  Uluslararası Çalışmalar Lisansı ile, dünya çapında çeşitli benzersiz ve kişisel olarak ödüllendirici kariyer yollarını izleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Akademi, hükümet, hükümet dışı ve özel sektör de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda çalışmayı hak edebilirsiniz. Kariyer seçenekleri genellikle insani yardım sağlayıcıları, göçmenlik ve gümrük görevlileri, diplomatlar, ulaşım yöneticileri, uluslararası iletişim direktörleri, gazeteciler ve daha fazlasını içerir.

  Uluslararası Çalışmalar Lisansı, geleneksel sınıflar, çevrimiçi sınıflar veya iki programın melez bir karışımı dahil olmak üzere çeşitli esnek ortamlarda dünya genelinde sunulmaktadır ve genellikle dört yıl sürmektedir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.