Keystone logo

469 Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Turizm ve Otelcilik
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (469)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik

lisans diplomasını aldıktan akademik çalışma üç ila dört yıllık doruk noktası olabilir ve bu derecesini elde bireyler zenginleştiren istihdam seçenekleri, işyeri içinde daha fazla sorumluluk ve daha iyi ücretli kariyer bulmanıza yardımcı olabilir.

Turizm ve Otelcilik bir lisans nedir? turizm sektöründe operasyonlar için geçerli olan Turizm ve Otelcilik A Lisans iş bilgisi vurgulamaktadır. Bu akademik programı öğrencileri nasıl kendi toplumlarında olumlu ekonomik, sosyal ve çevresel değişimin kaynağı olarak turizm kullanmak öğretir. Bu programda öğrenciler, insan kaynakları ve tesis yönetimi, reklam ve pazarlama, finansal planlama, konukseverlik hukuk ve yönetim muhasebesi gibi konuları kapsayan dersleri almak.

Turizm ve Otelcilik dalında lisans Kazanç onlara birçok alanda, özellikle liderlik, organizasyon, ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeye yardımcı olduğunu mezunları için yararlı olabilir.Bu beceriler genellikle istihdam seçimler daha geniş bir yelpazede yanı sıra dereceye sahip olmayan diğer iş başvurusunda üzerinde bir rekabet avantajı var mezunları sağlar.

lisans derecesini elde mali sorumluluk her öğrenci için değişir ve birçok faktöre bağlı olabilir. Bu nedenle, öğrencilerin derecesi ile ilişkili mali sorumluluk bilincinde olmak amacıyla potansiyel okulları ile doğrudan iletişim kurmak için tavsiye edilir.

Turizm ve Otelcilik dalında lisans ile mezun Bireyler genellikle turizm ve seyahat endüstrisi içinde pozisyonların çeşitli için nitelikli. Mezunlar seyahat acentaları olarak çalışmayı seçebilirsiniz; Resort yöneticileri; oteller ve tatil köyleri için olay koordinatörleri; insan kaynakları yöneticileri; tatil köyleri, oteller, ya da seyir hatları için pazarlama müdürleri; tur rehberleri; topluluk planlamacıları ya da kültürel turizm müdürleri.

Eğer turizm sektöründe çalışmak isteyen varsa, o zaman Turizmde bir lisans kazanç ve Ağırlama sizin için doğru olabilir. hemen başlamak için, kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arayın.