Keystone logo

6 Lisans programlar içinde Toksikoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Doğa Bilimleri
  • Kimya
  • Toksikoloji
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Toksikoloji

lisans tamamlamak için, genellikle, dört veya beş yıl sürer bir lisans derecesidir. üst düzey lisans derecesi olarak, çalışmanın önemli bir alanda teorik ve pratik üzerine odaklanmaktadır. En lisans programlarının amacı, alanında temel mesleki temele sahip olmalarını sağlamaktır.

Toksikoloji bir lisans nedir? Bu çalışmanın temel programı, gıda zararlı maddeleri tespit içmek için gerekli bilgi ve hatta insan vücudu ile öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış bir lisans olduğunu. Toksikoloji kimya ve biyoloji hem de çalışma gerektirir ve programlar zararlı veya toksik maddelerin okuyan eşsiz bilim belirli dersler yanında bu konuları içermektedir. Program teori ve profesyonel gerçekleştirmek için gerekli laboratuvar teknolojilerinin pratik bilgi ikisini de eğilimindedir.

bu derece takip faydaları oldukça basittir.Bir kariyer alanında ihtiyaçlarına hitap özel bir program, daha iyi kimya ya da biyoloji ya daha genel bir dereceden daha bu alanda öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır olarak yapmak muhtemel olacaktır.

Toksikoloji lisans programları için masraflar üniversiteden üniversiteye biraz değişebilir, ancak genel olarak okulda diğer programlara benzer. Belirli üniversiteler için ücretleriyle ilgili daha fazla bilgi için, onları doğrudan iletişime geçin.

Toksikoloji tam Lisans genellikle kendilerini bulmak dereceler Adaylar laboratuvar ortamlarında çalışmak için iyi hazırlanmış. Programda kazanılan bilgi, özellikle zararlı maddelerin bulunması yönelik iken, bunun yanı sıra diğer giriş seviyesi laboratuvar pozisyonlara transfer eğilimindedir. kendi uzmanlık adanmış firmalarında çalışmayı seçenler bunu tipik olsa da, daha iyi yukarı hareketlilik görüyoruz.

Toksikoloji programları olmadan güçlü bir laboratuvar gereksinimi olan ve bu ayrılır.laboratuvar için güçlü bir bağlılık gerekmez okullar için arama en iyi online programları bulmak için sınıflar-çevrimiçi onların bütün program sunmak için daha olasıdır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.