Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 12 Lisans Dereceleri içinde TESOL 2023/2024

12 Lisans programlar içinde TESOL 2023/2024

genel bakış

Ortaokulu bitirip, sonraki programda ne olduğunu merak ediyorsanız, bir lisans programına kaydolmayı düşünebilirsiniz. Bu derece, sizi ilgilendiren bir alan hakkında daha derinlemesine bilgi edinmek için bir fırsattır. Lisans programından mezun olan öğrenciler genelde iyi işler için daha fazla talep görürler. Aynı zamanda yüksek lisans derecesine basamak da yapabilir.

TESOL lisans derecesi nedir? TESOL derecesi veya İngilizcenin Başka Dilleri Konuşanlara Öğretimi, mezunları öğrenme yöntemlerini değerlendirmeye, dil edinim özelliklerini tanımlamaya ve öğrenme stratejilerini pratik eğitime uygulamaya hazırlar. İngilizce araştırma, kültür, dil gelişimi ve dil kuramı derslerini alabilirsin. Okullar genellikle öğrenci öğretim ve gözlem için de fırsatlar sunar.

TESOL'de bir lisansla kendi komutanızı ve İngilizce bilginizi geliştirebilirsiniz. TESOL mezunları elde edebilecekleri diğer beceriler arasında bir durumu analiz etme ve çözüm üretme becerisi, pek çok işte yardımcı olan yetenekler bulunmaktadır.

TESOL lisans derecesi, seçtiğiniz okula, bulunduğu yere ve hangi ders ve harçlara göre ayarlandığına bağlıdır. İhtiyacınız olan eğitimi sağlayacak birini seçtiğinizden emin olmak için kurumları karşılaştırın.

TESOL'de bir Lisansla, açık kariyer İngilizce bir öğretmen olmaktır, ancak başka olasılıklar da vardır. Bir program geliştiricisi, işletme danışmanı, multimedya profesyoneli veya kütüphaneci olabilirsiniz. Kamu sektöründe sosyal hizmet uzmanları ve TESOL derece ile mülteci irtibatları için işler bulunmaktadır. Kamu ve özel okulların, dil uzmanları olarak hizmet vermek için TESOL öğretmenlerine ihtiyacı vardır.

TESOL'de bir Lisans kazanabileceğiniz birçok yer var. Esnek bir seçeneğe ihtiyacınız varsa, çevrimiçi kurslar vardır. Ayrıca tüm dünyadaki okullara da gidebilirsiniz. İlk adımı atmaya hazırsanız, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Öğretmenlik
  • TESOL
Çalışma alanları
  • Eğitim ve Pedagoji (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı