Keystone logo

5 Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Emlakçılık Tesis Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Emlakçılık
  • Tesis Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Emlakçılık Tesis Yönetimi

Bir lisans genellikle öğrencinin akademik kariyerinde edindiği ilk derecesidir. Programlar genellikle seçilen uzmanlık alanında genel bir üniversite eğitimi yanı sıra gelişmiş bilgi ve beceri kazandırmak. derecesi istenilen mesleğe giriş için kullanılabilir veya yüksek lisans düzeyinde daha fazla çalışma için zemin hazırlamaktır.

&nbsp

Tesis Yönetimi lisans nedir? Tesis yöneticileri, kuruluşun destek hizmetlerini koordine ederek bir fiziksel çevre fonksiyonlarını nezaret. Onlar bu iş operasyonları sorunsuz akış böylece emin misafirler ve işçiler rahat olun. Tesis sahipleri ve kiracıların ihtiyaçlarını anlamak yanı sıra bu ihtiyaçlarını karşılamak için teknoloji, süreçler ve servis personeli entegre müfredat merkezleri. Genel iş çalışmaları bina sistemleri eğitimi ile birleştirilir.Dersler tesis yönetimi ilkeleri, proje yönetim becerileri, mülkiyet planlama ve geliştirme, istatistik, ekonomi, ve HVACR sistemleri (ısıtma, havalandırma, klima ve soğutma) içerebilir.

&nbsp

Programın Faydaları eleştirel düşünme ve problem çözme yeteneklerini geliştirilmesini içermektedir. Bu yönetim becerileri önemli hedeflere ulaşmak ve yaşam kalitesini artırmak için kullanılabilir.

&nbsp

Tesis Yönetimi bir lisans peşinde maliyeti bir okuldan konumu ve müfredat gereksinimlerine bağlı diğerine değişir. Fırsatlar küresel ölçekte mevcuttur. Öğrenciler seçeneklerini araştırma ve ihtiyaçlarını en iyi ve hedeflerini karşılayan seçim seçmelisiniz.

&nbsp

Mezunlar alanında kariyer için parlak bir görünüm bekleyebilirsiniz. İşletmeler, hastaneler, havaalanları, oteller ve olay yerleri tüm tesisler için hizmetleri koordine etmek, nitelikli uzmanları gerekir.Örnek işler müdürü veya bina teknolojileri planlayıcısı, tesis yöneticisi veya müdürü ve idari hizmet yöneticisi içerir. Becerileri aynı zamanda mimari ve inşaat planlayıcısı ya da sistem analisti olarak ilgili yönetim pozisyonlarında işlere uygulanabilir. Ek liderlik pozisyonları ikram, temizlik ve güvenlik örgütleri mevcuttur. Mezunlar kendi hizmet şirketlerini başlatmak için onların bilgi ve becerilerini kullanmak isteyebilirsiniz.

&nbsp

Heyecan verici ve zorlu bir kariyer yolunda ilk adımı atın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.