Keystone logo

38 Lisans programlar içinde Televizyon Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • Televizyon Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (38)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Televizyon Çalışmaları

lisans derecesi genellikle öğrencilerin takip birinci derece üniversitesidir. Bu sizin kariyeriniz için yararlı temel sağlar. Mezun olduktan sonra, bir kariyer doğru çalışmaya başlayabilirsiniz veya bir usta 'ın programı ile eğitime devam edebilirsiniz.

Televizyon Çalışmaları lisans nedir? Televizyon okuyan genellikle orta kritik tarafında ilgilenen, ancak bu televizyon çalışmalarında bir derece kazanarak üretime devam etmek de mümkündür. Kurslar film teorisi, eleştirel çalışmaları ve seyirci etkileşimini içerir. Televizyon ve film tarihinin ayrıntılı bir çalışma da örtülmelidir. Bir lisans düzeyinde programı ve biraz daha genel olduğundan, öğrenciler genellikle mezuniyetten sonra daha uzmanlaşabilir.

eğlence endüstrisi inanılmaz büyük ve müreffeh bir alandır. Televizyon eğitimi öğrenciler bu sektörde girerek yararlanacaktır.Onlar kendileri için çok karlı bir kariyer oluşturmak için gereken bilgi ve beceriler ile donatılmıştır.

Televizyon Çalışmaları alanında lisans kayıt için öğrenim maliyeti birçok faktöre göre değişir. Okul ve program maliyetini etkileyecektir, ama bile ülkenin bir rol oynayacaktır okumak için seçin. Kayıt işleminden önce dikkatlice tüm seçenekleri araştırma.

Televizyon ve film işbirlikçi sanat formları vardır. Bu, tek bir hedefe doğru birlikte gelen farklı el sanatları ve disiplinleri düzinelerce vardır demektir. Mezunlar çalışmanın üretim tarafı seçmek, özellikle kariyer için birçok seçenek var. Bu alanlar set tasarımı, Senaryo, yönetmenlik, aydınlatma tasarımı, kostüm, makyaj, fotoğraf yönü, pervane oluşturma, üretim, özel efektler ve diğerleri sayılabilir. Kritik tarafı sürdürmeye seçerseniz, gazetecilik, eleştiri ve eğitimde çok sayıda işler de vardır.

Televizyon bir çalışma son derece ilginç bir alandır.İlgilenen öğrenciler hayal kırıklığına olmayacaktır. Ayrıca, pek çok uygulamaları ile, bu mezun olduktan sonra çok yararlı olabilir. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.