Keystone logo

27 Lisans programlar içinde Tekstil 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Moda
 • Tekstil
Çalışma alanları
 • Moda (27)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Tekstil

  Bir lisans derecesi ortaokul mezunları için kullanılabilir bir program türüdür. Kişinin çalışma yaşamı boyunca sahip olduğu bilgi birikimi ve becerilerini arttırmanın yanı sıra, kazanç potansiyelini ve iş tatminini arttırmak için muhtemel bir yoldur.

  Tekstil alanında lisans nedir? Bu program genellikle giyim tasarımı, tekstil koruma, müze çalışmaları ve satış ve tüketici bilimleri için hazırlık dahil olmak üzere birçok parçaya sahiptir. Ders konuları arasında serigrafi, dokuma ve konfeksiyon üretimi, koruma yöntemleri, döşeme tasarımı ve elyaf çalışmaları yer almaktadır. 3D tasarım ve yeni materyaller geliştirmek için teknolojinin kullanımı dahil olmak üzere, moda şovu üretimi ve endüstri bilimi, tekstil çalışmalarında geniş tabanlı bir eğitimde diğer özel odak alanlarıdır.

  Tekstilde katı bir anlayış, birçok endüstride işin emilmesine yol açabilir. Paylaşılan bir vizyon üretmek için işbirliği, yüksek oranda transfer edilebilen temel bir beceridir. Materyalleri anlamak ve onlara nasıl özen gösterilmesi ve tasarımın tüketici davranışlarını nasıl bilgilendirdiği önemli profesyonel ve yaşam becerileridir.

  Doğru programı bulmak önemlidir. Uygun bir eğitim yolculuğu için akıllıca bir seçim yapmada, satın alınabilirlik, çalışma süresi ve fiziksel konum hakkında biraz araştırma yapılması hayati önem taşımaktadır. İstihdam fırsatlarını optimize etmek için lisans ve yerleştirme istatistiklerini veren kurumun akreditasyon statüsünü ve itibarını göz önünde bulundurun.

  Tekstilde bir derece, moda tasarımında ve hazır giyim ticaretinde profesyonel kariyerlere kapı açabilir. Perakende alıcılar tekstil derecesine sahip olabilirler ve mezunlar da müzelerin tekstil konservatörü veya koleksiyon küratörü olarak görev alabilirler. Grafik tasarımcıları ve baskı uzmanları çoğu zaman tekstil programlarında eğitilmektedir ve birçok mezun ileri araştırmalar yapmakta, öğretim görevlisi ve öğretim sonrası eğitmen olmaktadır.

  Tercih, kampüs içi bir taahhüt, banliyö durumu veya çevrimiçi kayıt için olsun, bir lisans derecesi için sayısız yol vardır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.