Keystone logo

37 Lisans programlar içinde Teknoloji Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Teknoloji Yönetimi
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (37)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Lisans programlar içinde Teknoloji Yönetimi

   Teknoloji Yönetimi A Lisans iş teknolojisi altyapılarının bilgi ve nasıl verimliliği ilerlemek ve kuruluşlar içinde üretim kapasitesini genişletmek için bilgi sistemlerini kullanmak için öğrencilere sağlar. Öğrenciler daha iyi yönetim ve liderlik pozisyonlarına neden problem çözme becerilerini ve teknoloji ile aşinalık geliştirmek.

   Teknoloji Yönetimi lisans nedir? Bu lisans problem çözme yenilikçi teknolojik yaklaşımla iş ilkeleri birleştirir. Öğrenciler teknoloji işletmeleri verileri yönetmek ve hedeflerine ulaşmak yardımcı temel yollarını öğrenmek. Kurs bilgisayar sistemleri ve uygulamaları, yönetim ve liderlik yöntemlerini geliştirmek nasıl öğretmek için kapsamlı proje çalışmaları içerir. Öğrenciler ayrıca alanlarda geniş bir yelpazede verimlilik içgörü ve otomatik sistemlerin kesinliğe ve veritabanı yönetimi kazanmak.Katılımcılar muhasebe, finans, tedarik zinciri yönetimi, sağlık bilgi ve hizmetlere, insan kaynakları ve iletişim gibi teknoloji yönetiminin bir alanda uzmanlaşmak olabilir.

   teknoloji yönetimi derecesi iş ve yönetim ilkeleri sağlam bir temel ile liderlik pozisyonlarında kariyer için onları hazırlamak tarafından öğrencilere yarar. Mezunlar iş eğitimlerine ek olarak bilgi sistemleri ve bilgisayarlı uygulamaları hakkında bilgi ilave bir katman var.

   Bu derece Program maliyeti kuruluşlar arasında değişir. Çoğu teknoloji yönetimi derece tamamlamak için dört yıl sürer, ama bu da bireysel okul gereksinimlerine bağlı olabilir. Bu derece takip ilgilenen öğrenciler iyice mali ve akademik amaçlar için iyi bir uyum olduğundan emin olmak için, her kurum araştırma gerekir.

   Bir teknoloji yönetimi diploması olan mezunlar kuruluşların çeşitli yönetim ve denetim pozisyonları için nitelikli. Öğrenciler bir konsantrasyon seçmek ve onların seçtikleri alanda üstün problem çözme becerileri ve otomatik sistemler yeterlilik ile programı bırakabilirsiniz. İnovasyon yönetimi deneyimi veritabanı yönetimi güveniyor mali yöneticileri, hastane yöneticileri, insan kaynakları uzmanları ve diğer pozisyonlar için faydalıdır. Teknoloji çözümleri de pazarlama, araştırma, satış ve iletişim kariyer yararlıdır.

   İlgilenen öğrencilerin okul kapsamlı veritabanı arayarak bir teknoloji yönetimi derecesi avantajları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.