Keystone logo

8 Lisans programlar içinde Tarım 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yaşam Bilimleri
  • Tarım
  • Tarım
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (8)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Tarım

Bir lisans programı beşeri ve sosyal bilimler alanında geniş bir eğitim ile öğrencilere sağlar. Öğrenciler geleneksel bir dört yıllık lisans ne kazanç boyunca alanlarında çeşitli incelemek için teşvik edilir.

Tarım Bilimleri Lisans nedir? Tarım Bilimi A Lisans onları daha geniş tarım sistemlerini anlamalarına yardımcı olmak için bilimsel becerilerini öğrenmelerini teşvik çağdaş bir lisans programıdır. Lisans eğitimi iş başında eğitim elde edilebilir daha detaylı ve gelişmiş bilgi sağlar. Öğrenciler tarımsal zorlukları geniş bir yelpazede yanıt vermek için, yönetsel, ekonomik, sosyal ve çevresel ilkeleri nasıl kullanılacağı yanı sıra teknik becerileri öğreneceksiniz. lisans düzeyinde, ders biyokimya, botanik, bitki fizyolojisi, arazi geliştirme, bilişim ve Agrotechnics içerecektir.

öğrencilere yardımcı olacaktır Tarım Bilimleri lisans kazanç öğrenilen gelişmiş beceriler bitki içerisinde ve çiftlik tabanlı kariyer geniş bir yelpazede ileriye taşımak. Bu eğitim, yeni yönetim becerilerini istihdam olanaklarını geliştirmek, hem de öğretmek kurulmuş tarımla yardımcı olacaktır.

Bir lisans programını tamamlamak için gereken süreyi derecesini sağlayan eğitim enstitüsü göre değişir. Bu etkiler maliyet, üniversitenin konumunu yaptığı gibi. Eğer maliyeti hakkında daha fazla bilgi için ilgilenen programların her okula başvurun.

tüm dünyada öğrencilerin kariyerlerini ilerletmek için işleme, üretim ve pazarlama edinilen uygulamalı bilgi birikimini kullanabilirsiniz.iş geniş bir yelpazede için geleneksel olmayan pazarlara ürün geliştirme ve kurulması da dahil olmak üzere bahçecilik danışmanı, çiftlik müdürü, bahçecilik satış veya işletme yöneticisi, meyve ve sebze yetiştiricisi, park yöneticisi ve girişimcilik dahil olmak üzere Tarım Bilimleri lisans almak isteyenler, için kullanılabilir bahçecilik.

Tarım Bilimleri lisans Kazanç-talep kariyer geniş bir yelpazede içine başlatmak olabilir. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.