Keystone logo

4 Lisans programlar içinde Tüketici İşleri 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Pazarlama Çalışmaları
  • Pazarlama
  • Tüketici İşleri
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Tüketici İşleri

Bir lisans üniversite müfredat tamamlanması genellikle lisans diplomasını yol açacaktır. Bu diploma arıyorlar, bunu tipik bazı durumlarda, staj sınıfları, testleri gibi ve gereksinimleri gerektirir biliyorum.

Tüketici İşleri bir lisans nedir? Bu derece uygulamalarını ve bu hükümet ve iş gibi sektörlerde tüketicilerin hizmetine ilişkin kariyer vurgular. Böyle bir programa dahil edilebilir derslerden bazıları tüketici hukuku, pazarlama teknikleri ve kurumsal sorumluluk devreye alınmasını içerir. tandem, öğrenciler ayrıca programın müfredatı vurguladı becerilerini geliştirmek staj olanakları katılabilir.

Tüketici İşleri Lisans tür tüketiciler, bu alanda ilgili yasaların bilgi ve deneyimi ile bağlanmak için yeteneği gibi gelişmekte olan niteliklere göre öğrenci yararlanır.Bunların her biri öğrencilerin cazip iş adayları yapar ve aynı zamanda da, başka bağlamlarda için çok değerli bilgi sağlar.

Tüketici işlerine lisans derecesi maliyeti içinde okula ve hangi eğitim oranları onlar ücret için böyle hangi ülke gibi ölçütlere göre değişir. Eğer ücretleri ayrıntılı bir tahmin ihtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için kabul ofisi ile temasa geçebilirsiniz.

Tüketici İşleri bir lisans kazanmak Birçok mezun, kamu sektöründe veya ticari şirketler iş bulmak. Bir şirkette pozisyonlar pazarlama odaklı araştırma gerektirir olasılığı daha yüksek olabilir oysa hükümet veya kamu ortamlarda pozisyonları, koruyucu tüketicilerin amacı ile araştırma vurgulamak olabilir. derecesi için uygun olabilir pozisyonların bazı halkla ilişkiler uzmanı, topluluk tanıtım müdürü, müşteri hizmetleri yöneticisi ve tüketici dava uzmanı bulunmaktadır.

Tüketici İşleri bir lisans kazanmak için çevrimiçi dersleri alabilmesi için mümkün olabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.