Keystone logo

29 Lisans programlar içinde Stratejik Pazarlama 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Pazarlama Çalışmaları
 • Pazarlama
 • Stratejik Pazarlama
Çalışma alanları
 • Pazarlama Çalışmaları (29)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Stratejik Pazarlama

  Lisans derecesi programları yakından çalışma alanı ile ilgili bir kariyer alanında çalışmak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Son yıllarda, bu derecesine uzmanlık büyüme onların mesleki hedeflerinizi gerçekleştirmeye çalışırken aday rekabetçi olmak yardımcı olmak için tasarlanmış birçok yeni ve özel hedefli önemli programlara yol açmıştır.

  Stratejik Pazarlama bir lisans nedir? Özellikle işletmelerin kendilerini konumlandırmak ve kendilerini pazarda öne yapmak nasıl araştırıyor kurs vurgulamak için yapılandırılmış olan bir pazarlama lisans programıdır. tarihçesi ve geleneksel pazarlama taktikleri bu özel uzmanlık hedefleri ile incelenmiştir gibi daha genel bir alan olarak pazarlama içinde belirli bir birikiminiz olarak stratejik pazarlama, keşfedilmeden.

  Stratejik pazarlama alanında lisans derecesi faydaları asıl kariyer hedefleri şirketlerin rekabette kendilerini farklılaştırmak yardım ve onları değişen pazarda rekabetçi kalabilmek yardım dahil olan öğrenciler için anlaşılması kolay. bilgi, özellikle bu hedeflere destekleyecek şekilde tasarlanmıştır kazandı.

  Stratejik Pazarlama alanında lisans maliyeti yerden yere biraz değişir. Temel ders anlamak anahtar gibi bir okul öğrencileri tahsil edecektir maliyeti ve onlarla iletişim olarak bu bilgi müstakbel okullarda doğrudan elde edilebilir.

  Stratejik pazarlama Kariyer bir şirketin şirket içi pazarlama departmanı veya danışmanlık firması içinde olma eğilimindedir, ama onlar da böyle halkla ilişkiler gibi ilgili alanlara dahil edilir.derecesi elde Adaylar genellikle bilgi ve nitelikleri alanında giriş seviyesi pozisyonlar elde etmek ve kariyer gelişimleri ilk beş on yıl boyunca onları takip etmek sahiptirler.

  Stratejik pazarlama derece sunuyoruz çoğu iş programları da uzaktan öğrenme modülleri olarak ders teklifleri çevrimiçi sürümlerini sunuyoruz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.