Keystone logo

10 Lisans programlar içinde Stratejik Liderlik 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yönetim çalışmaları
  • Liderlik
  • Stratejik Liderlik
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Stratejik Liderlik

başarılı bir üniversite major öngörülen ders tamamlayan öğrenciler genellikle bir lisans derecesi verilir. Bu diploma ana 's ve doktora düzeyinde ders önce, lise çalışmaları takip ve öğrenimlerine devam öğrenciler için edecektir.

Stratejik Liderlik bir lisans nedir? Bu lisans programı, kuruluş ve problem çözme yetenekleri ile aşinalık öğrencilerin liderlik yeteneklerini geliştirmek için disiplinler arası ders içermektedir. Bu amaçla, müfredatta bazı sınıfların Örgütsel Liderlik, Yönetim İlkeleri ve Örgütsel Psikoloji Giriş içerebilir. bir şirket ya da yönetimsel bir ortamda uygulama için problem çözme becerilerini honlama üzerinde çalışma odak bu alanların her biri.

Stratejik Liderlik Lisans hemen hemen her durumda yararlı olacaktır güçlü analitik beceri ve liderlik yeteneklerini geliştirerek öğrencileri yararlanabilir.Bu, gelişmekte olan çözümlere vurgu ile birleştiğinde, bir süperstar problem çözücü herhangi bir lisansüstü dönecek.

harç ve bu derecesi ile ilişkili ücretler bir dizi faktöre dayalı olarak hesaplanır. maliyetleriniz ne olabileceğini daha iyi bir fikir elde etmek için, okulunuzun kabul ofisinde sorgulayabilirsiniz.

iş olanakları bir dizi Stratejik Liderlik bir lisans ile mezun sunulacak. Programın kurs genellikle kurumsal bir ortamda yönetim kademelerinde iyi tercüme boyunca liderlik becerileri gelişmiştir. Diğer potansiyel fırsatlar danışmanlık ve eğitim ağırlıklı olmak üzere iş bulunur. bu tür eğitim müdürü, işe yöneticisi veya kuruluş stratejist olarak Pozisyonlar tüm lisans programına geliştirilen yetenek ve becerilerini kullanacak. mezunları için başka bir seçenek, ancak diğer şirketler ve müşteriler için bağımsız danışmanlık olduğunu, dikkate alınması gereken.

Öğrenciler çevrimiçi çalışma ve kurs tamamlanmasıyla Stratejik Liderlik bir lisans kazanmak için izin kullanılabilir seçenekler bazen vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.