Keystone logo

146 Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
  • Spor Yönetimi
Çalışma alanları
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (146)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Yönetimi

Bir kariyer için gerekli becerileri genellikle lisans düzeyinde programının odak vardır. Bu nedenle, genellikle yeni üniversite öğrencileri kazanmak için çalışın ilk derecesidir. Mezun olduktan sonra, seçenekleriniz hemen kariyerine başlamak ya da kariyer jumpstart bir lisansüstü programına girmek için vardır.

Spor İşletme bir lisans nedir? Bu diploması için seçen öğrenciler inanılmaz büyük ve başarılı spor endüstrisinin iş tarafında öğreneceksiniz. Bu tip programlar iş çalışmalarında küçük bir alt kategori bulunmaktadır. Kurslar, takım yönetimi, risk değerlendirmesi, pazarlama ve etkinlik organizasyonu gibi konuları kapsamaktadır. Mezunlar ekipleri ve spor tesisleri ile çalışmak için, ilgili bilgi ve beceri gerekir.

Spor endüstrisi dünyanın en büyük ve en karlı sektörlerden biridir. Bu alana girerek spor iş yarar bir derece ile mezun olan öğrenciler.Ayrıca, öğrenciler genellikle bir alt kategori girerek geleneksel iş programının etkiledi veya rekabet dezavantajları birçok önlemek mümkün bulunmaktadır.

Ne kadar Sport Business programında bir lisans kayıt için maliyeti nedir? Bu okul, programa bağlıdır, ve ülke size okumak için. Son kayıt önce araştırma yapmak çok daha kolay ihtiyaçlarınızı karşılayan bir program bulmak için yapabilirsiniz seçin.

Iş mezunları spor için kullanılabilir Kariyer çoğunlukla bir ekip ile çalışan ve bir spor salonu ile çalışma arasında bölünür. Ne olursa olsun seçtiğiniz hangi seçeneği bir pazarlama müdürü, müdür, ya da olay koordinatörü olabilir. Bir ekip ile çalışmak, ayrıca, bir İşveren veya ajan olarak iş bulmak olabilir. Alternatif olarak, derece, bir spor malzemeleri ya da giyim firması ile çalışmak bulabiliriz.

Spor hakkında tutkulu ve spor iş programlarının çok çekici bulabilir iş ilgilenen öğrenciler.Eğer ne aşk inceleyerek aşk bir kariyer doğru çalışın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.