Keystone logo

31 Lisans programlar içinde Spor Koçluğu 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
 • Spor Koçluğu
Çalışma alanları
 • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (31)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Spor Koçluğu

  Bir Bachelor of Science, genellikle kurumun gereksinimlerine, odaklanma alanına ve öğrenci tercihine bağlı olarak tamamlanması üç ila beş yıl alır. Bu derece, genellikle bilimle ilgili disiplinlere odaklanır.

  Spor Koçluğu Lisans Diploması Nedir? Bu çalışma alanı birkaç isim taşıyor: Spor Liderliği ve Koçluk Spor Bilimleri Lisans derecesi. Adı ne olursa olsun, çoğu program, koçluk seçmeli derslerle bir spor bilimi çekirdeği sunar. Mevcut dersler; koçluk teorisi ve yöntemleri, şartlandırma ve spor eğitimi, spor psikolojisi ve görev alan sporları içerebilir. Psikolojik, fizyoloji ve spor performansının biyomekaniklerini kullanarak bireysel sporcuları ve ekipleri geliştirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanarak koçluğun arkasındaki bilimi öğrenebilirsiniz.

  İşverenlerin iletişimden şirket yönetimine ve spor endüstrisine kadar her konuda aradığı temel becerileri kazanma ihtimaliniz yüksek. Beceriler, liderlik, hesap verebilirlik ve takım çalışmasını içerir.

  Dört yıllık bir üniversiteye katılma masrafları, derslerin süresine, çalışma alanına ve müfredata bağlı olarak değişebilir. Birçok derece çevrimiçi olarak daha uygun bir fiyatla sunulmaktadır. Seçtiğiniz okuldaki kabul bürosu size öğrenim masrafları hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilmelidir.

  Mezun olduktan sonra takip etmek isteyebileceğiniz pek çok kariyer yolu var. Birçok öğrenci, kendilerini fiziksel ya da sağlık eğitimi öğretmenliği eğiliminde buluyor. Antrenörlük veya eğitim çekici görünmüyorsa, bir spor yöneticisi veya fitness merkezi yöneticisi olarak bir kariyer keşfetmeyi düşünün. Kişilerin vücutlarının nasıl tepki verdiğini ve fiziksel seviyeye uyum sağlayarak fitness düzeylerini iyileştirmeye veya hastalıkları önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olduğu bir egzersiz fizyologu olarak kariyer yapmaya muktedir olabilirsiniz.

  İnternet, sanal sınıfı, birçok çalışma alanını kapsayacak şekilde genişletti. Bir dereceyi çevrimiçi kazanmak için pek çok yararlar var. Esnek bir programın kolaylığı yenmek zor. Aynı zamanda, internete bağlanabildiğiniz sürece dünyadaki herhangi bir yerden ders almanıza izin verir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.