Keystone logo

37 Lisans programlar içinde Spor Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
  • Spor Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (37)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Spor Çalışmaları

Bir lisans programı genel eğitim konularında kurs yanı sıra uzmanlaşma bir alana sahiptir. Bu derece, hem çevrimiçi hem de kampüste birçok üniversitede çeşitli disiplinlerde sunulmaktadır. Lisans derecesi genellikle dört veya beş yıl içinde kazanılabilir.

Spor Araştırmaları Lisans Diploması Nedir? Spor Araştırmaları lisans öğrencileri, fiziksel etkileri, iş sorumlulukları ve yönetim becerileri de dahil olmak üzere profesyonel sporların çeşitli yönlerini keşfetme olanağı verir. Programlar, Kinesiyoloji Giriş, Yaşam Boyu Fitness, Sağlık ve Spor Bilimleri, Okullarda Beden Eğitimi ve Halk Sağlığı İdaresi gibi derslerde bu gibi konuları kapsayabilir. Bu derslerin çoğu, dersin bir parçası olarak fiziksel aktiviteyi içerecektir.

Öğrencilerin Spor Araştırmaları bölümünde lisans eğitimi alarak geliştirebilecekleri bir dizi beceri vardır. Fiziksel uygunluğun yanı sıra, işletme yönetimi, ekip liderliği ve organizasyonun özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Spor Araştırmaları lisans derecesi hakkında bilgi almak için en iyi yer, doğrudan katılmak istediğiniz okulun kabul bürosundandır. Katılımın masrafı birçok farklı faktöre bağlı olacaktır.

Spor Araştırmaları mezunlarında Lisans bekleyen bir dizi kariyer fırsatları var. Bir spor takımı yönetmek, sporcular yetiştirmek, spor etkinlikleri düzenlemek veya okullarda beden eğitimi öğretmek için çalışabilirsiniz. Bunlar gibi pozisyonlar bir dizi sektörde mevcuttur; bu nedenle dereceniz sizi hak ettirebilecek çeşitli fırsatlar grubuna sahip olma ihtimaliniz yüksektir. Daha ileri eğitim ve öğretim yapmak istiyorsanız fizik tedavi uzmanı olmak için derece bilgilerinizi de kullanabilirsiniz.

Lisansınızı Spor Araştırmaları'na kazandırmaya yönelik ilk adım, okulunuzu ihtiyaçlarınıza en uygun programla bulmaktır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.