Keystone logo

40 Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Sosyal Bilimler 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Sosyal Bilimler
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (40)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Sosyal Bilimler

  Bir lisans lisansüstü eğitim için dünyanın en popüler seçenek biridir, ve bir fantastik seçenek profesyonel lisans derecesidir. Bu programlar mezun kez artan istihdam olanakları kazandırmayı, kariyer uygulamaları ve eğitime odaklanma eğilimindedir.

  Eğer profesyonel bir lisans takip edebilirsiniz biri büyük bir alan sosyal bilimdir. Ama Sosyal Bilimler Profesyonel Lisans nedir? Bu derece dünya iyileştirmeler yapmak için nasıl Birey ve toplumların davranışları hakkında bilgi, yanı sıra yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kurslar, ekonomi, siyaset bilimi, psikoloji, sosyal adalet, sosyal politika, yabancı dil, felsefe, iletişim, ve hatta çocuk gelişimi gibi konuları içerebilir.

  Bir lisans sosyal bilim olan öğrenciler, rekabetçi küresel iş piyasasında artan avantaj olduğunu göreceksiniz.Diğer avantajlar kolayca kariyer sırasında uygulanabilir geniş bilgi tabanı, yanı sıra gelişmiş iletişim, problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerini içerir.

  Bir programın yapısı bireysel öğrencinin seçimler arasında değişen çeşitli faktörlere bağlıdır çünkü sosyal bilimi diplomasına alarak maliyeti, büyük ölçüde değişebilir. Bu onlar için iyi bir mali uyum olacağını belirlemek için dikkatle katılmak isteyen okul incelemek için ilgilenenler için çok önemlidir.

  Sosyal hizmet uzmanı ya da öğretmen olmak üzere bu derece, biriyle takip edilebilir birçok farklı kariyer vardır. Öğrenciler sağlık, eğitim, hükümet, hukuk sistemi, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, hatta özel şirketlerde kariyer elde edebilirsiniz. Bunlar yaşlı veya sorunlu gençlerle sosyal çalışma gibi belirli alanlarda, odaklanmak için seçebilirsiniz.

  Sosyal bilim profesyonel lisans derecesi takip ilgilenen varsa, o zaman başlayabilirsiniz bugün doğru bir program arıyorum. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.