Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 34 Lisans Dereceleri içinde Sosyal Bilimler 2023

34 Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler 2023

overview

Bir lisans lisansüstü eğitim için dünyanın en popüler seçenek biridir, ve bir fantastik seçenek profesyonel lisans derecesidir. Bu programlar mezun kez artan istihdam olanakları kazandırmayı, kariyer uygulamaları ve eğitime odaklanma eğilimindedir.

Eğer profesyonel bir lisans takip edebilirsiniz biri büyük bir alan sosyal bilimdir. Ama Sosyal Bilimler Profesyonel Lisans nedir? Bu derece dünya iyileştirmeler yapmak için nasıl Birey ve toplumların davranışları hakkında bilgi, yanı sıra yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kurslar, ekonomi, siyaset bilimi, psikoloji, sosyal adalet, sosyal politika, yabancı dil, felsefe, iletişim, ve hatta çocuk gelişimi gibi konuları içerebilir.

Bir lisans sosyal bilim olan öğrenciler, rekabetçi küresel iş piyasasında artan avantaj olduğunu göreceksiniz.Diğer avantajlar kolayca kariyer sırasında uygulanabilir geniş bilgi tabanı, yanı sıra gelişmiş iletişim, problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerini içerir.

Bir programın yapısı bireysel öğrencinin seçimler arasında değişen çeşitli faktörlere bağlıdır çünkü sosyal bilimi diplomasına alarak maliyeti, büyük ölçüde değişebilir. Bu onlar için iyi bir mali uyum olacağını belirlemek için dikkatle katılmak isteyen okul incelemek için ilgilenenler için çok önemlidir.

Sosyal hizmet uzmanı ya da öğretmen olmak üzere bu derece, biriyle takip edilebilir birçok farklı kariyer vardır. Öğrenciler sağlık, eğitim, hükümet, hukuk sistemi, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, hatta özel şirketlerde kariyer elde edebilirsiniz. Bunlar yaşlı veya sorunlu gençlerle sosyal çalışma gibi belirli alanlarda, odaklanmak için seçebilirsiniz.

Sosyal bilim profesyonel lisans derecesi takip ilgilenen varsa, o zaman başlayabilirsiniz bugün doğru bir program arıyorum. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

read_more

filters

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Sosyal Bilimler
fields_of_study
 • Profesyonel Çalışmalar (34)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format