Keystone logo

100 Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Siyaset Bilimi Siyaset 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler
  • Siyaset Bilimi
  • Siyaset
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (100)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Siyaset Bilimi Siyaset

Lisans diploması, lisans sahibinin lisans programını başarıyla tamamladığının bir kanıtıdır ve bu nedenle yüksek öğrenime hazırdır ya da seçtiği alanda yeterli düzeyde performans gösterebilmek için gerekli becerileri elde eder. Bu derece bir kolej veya üniversiteden alınabilir ve tamamlanmak için ortalama üç ila yedi yıl sürer.

Siyaset alanında lisans nedir? Bu, öğrencilere politikacı olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları becerileri öğretmek veya çeşitli politik kampanyaları ve nedenleri desteklemek için geniş bir çalışma alanıdır. Öğrencilerin ekonomik ve sosyal güçler, politik kurumlar, insan davranışları, dış politika, uluslararası ilişkiler ve politik teori üzerine odaklanmış dersler almaları beklenebilir. Bu konular, öğrencilere bu alanda bir kariyer peşinde koşarken karşılaşabilecekleri günlük zorlukları ele almak için gereken bilgileri sağlamak için tasarlanmıştır.

Öğrencilerin, bu dereceyi takip ederken elde etmeyi bekledikleri bir beceri, var olan herhangi bir beceri kümesine çok yönlü bir sözlü ve yazılı iletişimdir. Öğrencilerin öğrenebileceği diğer önemli beceriler arasında topluluk siyasetinin ve arabuluculuğun analizi yer alır.

Öğrenciler her zaman eğitiminin maliyeti ile ilgili biraz araştırma yapmak için zaman ayırmalı ve böylece finanslarını buna göre planlayabilirler. Maliyetler, farklı ülkeler ve kurumlar arasında ve ayrıca kişisel ve çevrimiçi kurslar arasında çılgınca değişmektedir.

Politika, küçük, yerel kuruluşlardan büyük, uluslararası olanlara kadar her zaman hazırdır, yani bu lisans diplomasına sahip olanlar için pek çok iş olanağı vardır. İstekli politikacıların ilgisini çekebilecek bazı pozisyonlar arasında yasal yardım, politika analisti, iletişim koordinatörü, anketör, lobici, kampanya yöneticisi, politik danışman, personel şefi ve medya danışmanı yer alıyor. Bu pozisyonların çoğu hem büyük hem de küçük çaplı siyasi takımlarda var. Bu, bu dereceye sahip kişilerin gerçekten rahat oldukları pozisyonları daha iyi bulmalarını sağlıyor.

Yerel, uluslararası ve hatta çevrimiçi kursları almakla ilgileniyorsanız, birçok seçenek mevcut. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.