Keystone logo

40 Lisans programlar içinde Sigorta 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Sigorta
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (40)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Lisans programlar içinde Sigorta

   Sigorta bir lisans Kazanç sigorta sektöründe dinamik bir kariyer için hazırlamak isteyen bireyler için mükemmel bir fırsattır. Bu sigorta, farklı türleri hakkında öğrenme için cazip bir yolu, ulusal ruhsat sınavlarına sektörde mevcut ve hazırlanması çeşitli işler. Sigorta bir derece elde öğrenciler, risk yönetimi ve sigorta sektörünün, kamu kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar profesyoneller olabilir.

   Sigorta bir lisans nedir? Bu derece gibi risklerin yönetilmesi ve iş dünyasında finanse nasıl anlamak gibi başarı için gerekli bilgi, öğrencilere donatıyor. Çalışmalar yaşam ve sağlık sigortası, kişisel sigorta, ticari sigorta, sigorta hukuku ve risk yönetimi odaklanmak. Program katılımcıları ayrıca bireyler ve işletmeler büyük kaybı ve öngörülebilir sorunlara karşı riskleri yönetmek yardımcı öğreneceksiniz.

   Bireylerin Sigorta derecede bir lisans sürdürmeye tercih nedeni bol nedenleri vardır. Örneğin, program, analitik düşünce, nicel analiz, ekip oluşturma ve yenilikçi problem çözme gibi beceriler, çeşitli öğretir. Öğrenciler, sigorta sektörünün tüm yönleriyle yönetmek için ilke ve stratejileri keşfetmek tahmin edebilirsiniz.

   Program maliyetleri kuruma bağlı olarak değişir, ve derecesi genellikle tamamlamak için 3-4 yıl arasında sürer. Bireyler iyice Program hedeflerine uygun olduğundan emin olmak için okullara araştırma gerekir.

   Bu programın mezunları sigorta sektöründe artan rekabet kariyer için talep vardır, ve Aktüerleri, maddeler veya broker, kurumsal risk yöneticileri, emlak planlamacıları, saha temsilcileri ve sigorta dolandırıcılık araştırmacılara olabilir. Diğer fırsatlar iddialar ayarlayıcısı, kayıp kontrol ajanları, döviz yatırımcıları, sigortacıları ve risk yöneticileri gibi işleri kapsar.Öğrenciler bu etik ve sosyal sorumluluk adanmış ilkelerine odaklanarak bir sigorta profesyonel olmak için gerekenlere büyük fikir geliştirmek.

   Program için birçok uluslararası fırsatlar üniversitelerin geniş bir dizi var. Çevrimiçi sınıflar dünyada uzak bölgelerde yaşayan bireyler için ideal bir seçenek. Web tabanlı alternatifleri esnek bir program gerektiren öğrencilere hitap. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.