Keystone logo

197 Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgi Teknolojisi Siber Güvenlik 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgi Teknolojisi
  • Siber Güvenlik
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (197)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgi Teknolojisi Siber Güvenlik

Siber Güvenlik programında A Lisans, bilgisayar sistemi açıklarını tespit dijital sömürüyü tanımak ve önlemek veya hasarı onarmak için öğrencilere öğretir. Mezunlar, bilgisayar sistemleri ve hassas verileri içeren ayarları geniş bir yelpazede güvenlik önlemleri siber saldırıları önlemek ve uygulamak için hazırız.

Siber Güvenlik lisans nedir? Bu lisans derecesi, önlemek algılamak ve bilgisayar güvenlik açıklarını onarmak için hazırlar. Hackerlar bir kuruluşun veritabanlarında depolanan hassas bilgilere erişmek veya işlemek için siber saldırıları gerçekleştirmek. Program katılımcıları, ağ güvenliği, kriptografi, uygulamalar güvenliği, e-Ticaret ve web güvenliği, veritabanı yönetimi ve güvenli donanım sistemleri tasarımı güçlü bir bilgi tabanı oluşturmak. Bu araçlar öğrencilerin şirketler, hastaneler, devlet daireleri ve askeri üsleri için korumalı işlem sistemleri oluşturmak için olanak sağlar.Mezunlar bina çözümleri kötü niyetli saldırıları önlemek ve adli bilgi saldırılar meydana gelmiş nerede göstermek ve onların kökenlerini belirlemek için ise sistem açıklarını bulmak için becerilere sahip.

Öğrenciler temel bilgisayar bilimleri ve sistem yönetimi derslerin yanında bilgi sistemlerinde ek özel güvenlik konulara maruz kalma ve donanım yarar. Katılımcılar güvenli ağ, e-Ticaret, hassas hükümet ya da askeri programlar ve diğer birçok prestijli teknoloji pozisyonlarda kariyer fırsatları bulmak için yararlı olduğu belirlenen bu gelişmiş beceri bulmak.

Bu lisans programı genellikle üç ya da dört yıl sürer. Ancak, zaman ve öğrenim oranları bireysel program politikalarına bağlı olarak değişir. Siber güvenlik derecesi ilgilenen bireyler programın süresi ve harç ücretleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için her kurum araştırma yapabilirsiniz.

Program mezunları kariyer fırsatları geniş bir yelpazesi var.Siber güvenlik programlarından kazanılan uzmanlık bilgileri kullanarak Pozisyonlar ağ güvenlik mühendisleri, sistem analistleri, sistem güvenlik danışmanları, veritabanı güvenliği yöneticileri ve yazılım mimarları vardır. İhtisas kriptocu ve dijital haklar profesyonel pozisyonları da mezunları için kullanılabilir. Bu pozisyonlar kurumsal ayarları ve ulusal, eyalet ve yerel kuruluşlar mevcut, kamu ve özel sektörde bulunabilir.

Siber güvenlik ilgilenen bireyler okulların geniş veritabanı arayarak kendi diploması için doğru kurumu bulabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.