Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 8 Lisans Dereceleri içinde Kantitatif Finans 2023/2024

8 Lisans programlar içinde Kantitatif Finans 2023/2024

genel bakış

Bir lisans programı kariyer gelişimi için fırsatlar sağlamak veya gelişmiş eğitim fırsatları için zemin hazırlamaya olabilecek belirli bir alanda çalışmanın üç ya da dört yıllık bir derstir. matematik, psikoloji ve tarih gibi alanlarda liberal sanatlar dersleri alarak genellikle bir gerekliliktir.

Sen, Kantitatif Finans lisans nedir merak ediyor olabilirsiniz? Çalışmanın Bu ders olasılık, matematik ve istatistik sağlam bir bilgiye geliştirmelerine yardımcı olur. amaç iş uygulamaları üzerinde durularak finans sektörünün bu disiplinleri uygulamaktadır. Kurs böyle diferansiyel hesabı, veri madenciliği ve iş analizi, olasılık ve istatistik, makroekonomi ve örgütsel tasarım ve uygulama olarak finansal piyasalar, sürüş iktisat ayrıntılı bir anlayış ile öğrencilere donatıyor.

lisans derecesini elde öğrenciler de hem sözlü hem de yazılı olarak iletişim yeteneklerini geliştirmek eğilimindedir.Aynı zamanda daha ödüllendirici kariyer için bilet veya artan maaş potansiyeli olabilir.

Uygun fiyatlı seçenekler program mevcuttur. Ancak, masrafları programın imkan ve uzunluk konumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Öğrenciler kayıt ve öğrenim ücreti detayları için ilgilerini çeken okulların kayıt ofisine başvurmalıdır.

kantitatif finans sektöründe rekabetçi ve programın mezunları gibi varlık yönetimi, yatırım bankacılığı ve borsa alım satım gibi çeşitli sektörlerde potansiyel kariyer fırsatları bulabilirsiniz. Potansiyel meslekler nicel finansal analistler, yatırım tüccarlar, nicel risk modeli geliştiricileri ve risk analistleri bulunmaktadır. Bazı öğrenciler gelişmiş bir lisans programı karşı olan lisans eğitimini uygulayarak kendi kariyer sıçrama tahtası seçin.

Öğrencilerin bir tesise sınırlı erişime sahip olanlar için hem rahat ve esnek seçenekler olan, uzaktan bu programa kayıt için internet tabanlı ve uluslararası fırsatlar mevcuttur. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Hesaplamalı Finans
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (8)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı