Keystone logo

12 Lisans programlar içinde Satış 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Satış
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Satış

lisans derecesi bir lisans programında bir kolej veya üniversitede ders tamamlayan öğrencilere verilir. Program genellikle tam zamanlı yaklaşık dört yıldır çalışma ve 120 dönem kredi tamamlanmasını gerektirir. Bu derece yüksek okulda bir yol ilk temsil edebilir. Aynı zamanda, tatmin edici bir meslek içine bir yerin olarak kullanılabilir.

Bu temel anlayış, bireylerin "Satış bir lisans nedir?" Bu program genellikle ürün veya hizmetlerin değerinin tüketicileri ikna etmek gerekli bilgi ve becerileri üzerinde duruluyor, merak edebilir. kurslar mevcut satış sorunları ele, pratik, teknolojik ve teorik yöntemler sağlamaktadır. Konular pazarlama teorisi, teknoloji kullanımı ve dijital medya, satış etiği ve tüketici ilişkileri içerebilir. Program, sosyal değişim ve iş yapma çeşitli yöntemler etkileyen bazı yöntemleri kapsayabilir.

satış çalışma üstün tekniklerini geliştirmek için gerekli temeller ve güçlü bir metodoloji ile bireylerin sağlar. Bu öğrenciler planlama, lojistik, tüketici psikolojisi ve müzakere için onların gelişmekte becerilerini kullanabilirler. Diğer faydaları satış sektöründe çok yönlü uzmanlığı ile eğitmenler ve profesyoneller erişimi içerir.

Bu programda katılım ile ilgili harç ve ücretleri maliyeti başka bir okuldan çok farklı olabilir. Bu farklı ülkelerde okullar için özellikle doğrudur. İlgilenen kişiler özel bilgiler için doğrudan okullara başvurmalısınız.

İş fırsatları gibi Satış Geliştirme Temsilcisi, yerine getirilmesi Uzmanı, Satış Lideri ve Reklam Satış Uzmanı olarak başlıkları ile olanları içerir. Bu pozisyonlar, özel ve kamu kuruluşlarında mevcuttur.Sigorta şirketleri, finansal hizmetler ajansları, üretim ve ilaç işletmeler ve teknoloji endüstrileri tüm satış temsilcilerinin hizmet gerektirir.

Program aşağıda listesi olan seçenekleri check out, bu lisans ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen varsa. Daha fazla bilgi almak için kurşun formu kullanın. Öncelikle, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.