Keystone logo

153 Lisans programlar içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (153)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları

Sürdürülebilirlik alanında lisans derecesine doğru çekilmek öğrenciler korunması ve alternatif enerji gelişimi için kendi tutku besleyen bir çalışma kursu aramak. Bir sürdürülebilirlik programı alanında kariyer başlamak ya da enerji araştırma ve yönetiminde ileri derecede geçmek için bir bilgi tabanı oluşturur.

Bir Sürdürülebilirlik lisans nedir, sorabilir miyim? Birçok üniversite dünyada toplum keşfetmek ve yenilenebilir enerji üretimi yöntemleri genişletmek, hem de dünyanın kaynaklarının korunması konusunda kamu eğitimi genişletmek olabilir yollarını ele ortaöğretim sonrası programlar sunuyoruz. Çalışmanın bu derste, lisans müfredat kimya, biyodizel enerji, bilgisayar destekli çizim, kullanım azalma, fizik, hibrid elektrikli sistemler, mekanik bakım, alternatif enerji uygulamaları ve rüzgar enerjisini içerebilir.

Sürdürülebilirlik bir lisans bir, yeni ortaya çıkan çok katmanlı ve hızla değişen alanda başarı için bir öğrenci hazırlamak yardımcı olur. Bu gibi bir program ekip becerilerini oluşturmak için tasarlanmış sınıfları ile bilim, matematik ve üretim birleştirebiliriz. Yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji sistemleri Kariyer başarısı iki eliyle-üretim teknikleri ve iletişim yeterlilik Bu tür gerektirebilir.

Program maliyetleri okuldan okula değişmektedir. , Harç ve ücretlere ilişkin doğru bilgi almak istediğiniz okulun kayıt kabul bürosu başvurun.

Bir lisans tesis faaliyetten eğitim ve sosyal yardım için, enerji sektörünün birden fazla alanlarda kapılarını açıyor. Kariyer seçimler hidroelektrik memuru, rüzgar çiftliği teknisyeni, bakım elektrikçiye ve ticari yükleyici içerebilir. Enerji analizi ve hatta uzay teknolojisinde bir enerji denetçi olarak fırsatlar, olabilir.Sürdürülebilirlik derece, inşaat, elektrik ve çevre mühendisliği alanında bir kariyer için bir temel olabilir.

Dünya genelinde Toplumlar en iyi oldukları kaynaklarını kullanmak, yanı sıra oluşturmak ve yenilenebilir enerji kaynaklarını geliştirmek için yollar arıyorlar. Sürdürülebilirlik adresleri gezegen ve bizim kolektif refahı için ekolojik mantıklı olanı. Bir dereceye kadar kendi yolunda başlatmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.