Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 13 Lisans Dereceleri içinde Sürdürülebilir Tasarım 2023/2024

13 Lisans programlar içinde Sürdürülebilir Tasarım 2023/2024

genel bakış

Genel eğitim müfredatını ve kursunu uzmanlaşmış bir alanda tamamlamak isteyen öğrenciler, lisans eğitimini kazanarak bunu yapabilirler. Bu derecenin tamamlanması genelde yaklaşık dört yıl alır ve mezunlarını seçtikleri alanda kariyer yapmaya veya eğitimine devam etmeye ve ileri dereceler aramaya zorlar.

Sürdürülebilir Tasarımda Lisans nedir? Sürdürülebilir Tasarım lisans programı, öğrencilere çevre bilincinin nasıl tasarlanacağını, planlayacağını ve inşa edileceğini öğreten bir lisans programıdır. Programlar, kentsel tasarım, peyzaj, mimari veya küresel kalkınma gibi odaklanmalar sunabilir. Müfredat büyük olasılıkla Sürdürülebilir Gıda Sistemleri, Sorumlu Enerji, Sürdürülebilir Ekosistemler ve Sürdürülebilirlik İçin Materyaller gibi konuları kapsayan sınıfları içine alacaktır.

Bu kavramlar sadece tasarım dünyasına giren öğrenciler için yararlı değildir. Bu derece, tasarım fırsatları, proje yönetimi ve diğer fırsatlar için uygulanabilir beceriler gibi pratik becerileri de geliştirebilir.

Sürdürülebilir Tasarım programında devam etmenin maliyeti, kaydolduğunuz okul ve coğrafi konumu gibi faktörlere bağlı olacaktır. Kapsamlı bir maliyet raporu için, katılmak istediğiniz okuldaki kabul görevlisine başvurarak mali yardım ve burs fırsatlarını sorabilirsiniz.

Sürdürülebilir Tasarım mezunlarının Bachelor için iş olanakları, muhtemelen kentsel planlama, gayrimenkul geliştirme ve uluslararası kalkınma gibi sektörlerde birçok pozisyon içerir. Sürdürülebilir nitelikte olabileceğiniz bazı pozisyonlar arasında sürdürülebilirlik koordinatörü, çevresel tasarımcı ve kalkınma kaynakları yöneticisi bulunur. Ayrıca, çevresel konular hakkında dışsal bir perspektif arayan şirketler için bağımsız bir sürdürülebilirlik danışmanı görevi görebilirsiniz.

Çevreyle ilgili tutkularınız varsa ve Sürdürülebilir Tasarım'da Bir Lisans kazanmak istiyorsanız, doğru okulu bulmak eğitim yolculuğunuzdaki bir sonraki adım olmalıdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
 • Sürdürülebilir Tasarım
Çalışma alanları
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (13)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı