Keystone logo

18 Lisans programlar içinde Sürdürülebilir İşletme 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
  • Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları
  • Sürdürülebilir İşletme
Çalışma alanları
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (18)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Sürdürülebilir İşletme

Yaygın olarak dört yıllık bir derece olarak anılan, bir lisans derecesi tamamlamak için üç ila yedi yıl arasında her yerde alabilir. Bu dereceyi kazanmak, mezunların yeni mesleklerdeki kariyerlerini yükselterek, yukarı doğru hareket için daha fazla fırsatla daha yüksek ödeme yapmasına olanak tanır. Programlar birçok alanda kullanılabilir.

Sürdürülebilir İşletmelerde Lisans Nedir? Sağlıklı ve güvenli toplulukları iş yoluyla tanıtmak isteyen öğrenciler, bu programı takip etmekle ilgilenebilirler. Sınıflar iletişim, pazarlama, yönetim ve muhasebe gibi tipik iş konuları etrafında dönebilir. Ek olarak, öğrenciler ekolojik ve sosyal zeka ve sürdürülebilirlik modellerini öğreneceklerdir. Ayrıca, işin çevresel etkilerini daha iyi anlamak için kimya, biyoloji ve diğer bilimleri de okuyabilirler.

Sürdürülebilir işletmelerde dereceye girdikten sonra kazanılan beceriler arasında inovasyon, problem çözme ve eleştirel düşünme yer alır. Bu beceriler, hem profesyonel hem de kişisel olarak öğrencilere fayda sağlayabilir.

Bir program seçerken göz önünde bulundurmanız gereken maliyet ve çalışma süresi gibi bir dizi faktör vardır. Öğrenim ücretleri ile ilgili detaylar doğrudan okullarla iletişime geçerek elde edilebilir. Öğrenciler program şartlarına bağlı olarak üç ila yedi yıl bir derece tamamlamayı bekleyebilirler.

Sürdürülebilir bir iş derecesi, öğrencileri uzun vadeli karlılık ve çevresel etki hakkında yeni bir bakış açısı ile iş dünyasına girmeye hazırlar. İş ünvanları; insan kaynakları müdürü, sürdürülebilirlik danışmanı, üretim yöneticisi, sürdürülebilirlik finansmanı uzmanı, proje koordinatörü, strateji direktörü, iş zekası uzmanı ve iş geliştirme uzmanı olabilir. Bu işler çok kazançlı olabilir ve hatta yukarı doğru harekete bile izin verebilir.

Gece ve online dersler de dahil olmak üzere Sürdürülebilir İşletme dalında lisans sahibi olmak isteyenler için birçok seçenek var. Programlar yerel ve uluslararası olarak bulunabilir ve yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak mevcut olabilir. Sizin için doğru programı bulmak için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.