Keystone logo

13 Lisans programlar içinde Restoran Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
 • Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği
 • Restoran Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (13)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Restoran Yönetimi

  Öğrenciler belirli bir alanda çalışma gelişmiş alayı tamamladıktan sonra tipik olarak üç veya dört yıl içinde tamamlanması, bir lisans verilir. birçok öğrenci işgücü içine doğrudan gitmek için bu derece kullanmama rağmen bir lisans, master veya doktora derecesi elde etmek çalışmalarla takip edilebilir. Bir lisans kolayca yüksek ücretli işlere kaldıraçlı olabilir değerli bir başarıdır.

  Restoran Yönetimi bir lisans nedir? Bu özel derece organizasyon, müşteri hizmetleri ve iş becerileri ile öğrencilerin bir restoran ya da otel eatery ortamda çeşitli işlerde birini girmek için hazırlar. Öğrenciler iş prensipleri, gıda ile ilgili en iyi uygulamalar ve girişimcilik becerilerinin bir karışımı öğrenirler. sanitasyon uygulamaları konusunda bilgili derecesi Bu tip genellikle silah öğrencilerin, of-the-house ön ve arka-of-the-house yönetim becerileri yanı sıra mutfak hazırlık becerileri.En önemlisi, öğrenciler gerçekten etkili bir yönetici olmak için gerekli iletişim ve müşteri hizmeti becerileri derinlemesine bir anlayış kazanmak.

  Bu derecesi ile mezunları hands-on deneyimi ek olarak yoğun sınıf çalışmasında elde edilen uzmanlık bilgisine sahip işgücü girin. Bu kanıtlanmış niteliklere sahip potansiyel işverenler geliyor dahil olmak üzere çeşitli yararları biridir.

  Böyle kurumun türü ve bir okulun lisans programının uzunluğu gibi faktörler olabilir, her darbe bu derece maliyeti. Bu tam maliyet bilgi almak için okullara doğrudan konuşmak en iyisidir.

  Tamamlandığında, Restoran Yönetimi bir lisans arasında heyecan verici bir üst katman restoranlar, catering firmaları kariyer genişliği ve her şey için önünü açıyor. Bir derece bir ziyafet müdürü, kafeterya veya bar yöneticisi olarak personel yönlendirebilirsiniz. Daha girişimci öğrenciler açılması ve kendi restoran ya da franchising yönetmek içine kendi derecesini istismar edebilir.

  sorunsuz yemek hizmeti işyerlerinde tutabilecek kişiler için talep büyüyor ve özellikle online, bu alanda derece sunan birçok okul bulunmaktadır. sağ Aşağıdaki programda ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis için size-arama için bir tane bul.