Keystone logo

24 Lisans programlar içinde Resim 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Sanat Çalışmaları
 • Güzel Sanatlar
 • Resim
Çalışma alanları
 • Sanat Çalışmaları (24)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Resim

  Resimde bir lisans Kazanç resim sanatını çevreleyen görüşlerini çeşitli bir dizi okumak isteyen kişiler için ideal bir fırsattır. Resim bir derece alan öğrenciler, devredilemez becerileri bir dizi ile müreffeh ve saygın sanatçıları haline gelebilir. Öğrenciler Resminde bir lisans ile mezun ettikten sonra, onlar heykel, fotoğraf, çizim ve alanlarında çalışmalarını bulabilirsiniz.

  Resimde bir lisans nedir? Bu derece gibi sunum ve sergi, sosyal katılım, işbirliği ve portföy değerlendirme gibi temel bilgi kazandırmak olacaktır ileri eğitim olduğunu. Öğrenciler ayrıca tuvaller için boya ve ilgili kimyasal maddelerin renk uygulama ve diğer malzemeler gibi resim temel yapı taşlarını öğreneceksiniz. Bireyler yaratıcılığı geliştirmek kariyer doğru çalışması ve fikirler, duygular ve iç vizyonları ifadesini teşvik edebilir.

  Resim alanında lisans derecesi elde etmek seçtiğiniz için sayısız nedenleri vardır. Program, grafik tasarım, resim, heykel, özgün baskı, dijital görüntüleme ve etkileşimli tasarım gibi beceri, bir dizi öğretir. Ayrıca, bu alanda lisans entelektüel ve yaratıcı becerileri, küresel tasarım ve sanat toplulukları başarı için gereklilik geliştirmek için bireylerin sağlar.

  Maliyet okul bağlı olarak değişir, ve program uzunluğu bir ile üç yıl arasında değişmektedir. Bu yeterince sunulan program hedeflerine uygun olmasını sağlamak için çalışmanın seyrini araştırmak önemlidir.

  Mezunlar gibi müze küratörleri, galeri sahipleri, arşivci, sanat tarihçileri ve kütüphaneciler, toplum sanat yönetmenleri, hibe uzmanları, sanat eleştirmenleri, sanat ve değerleme gibi pozisyonlarda bir dizi için yüksek talep vardır. Öğrenciler kendini ifade, restorasyon ve çoğaltma ile ilgili sorunları gidermek için gerekli becerileri geliştirmek.

  Birçok uluslararası seçenekler üniversitelerin çeşitli program için kullanılabilir. Çevrimiçi dersler tesis az erişimi olan dünyanın uzak bölgelerde yaşayanlar için ideal bir seçimdir. Internet tabanlı seçenekleri de esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.