Keystone logo

141 Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Muhasebe Profesyonel Muhasebe 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Muhasebe
  • Profesyonel Muhasebe
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (141)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Muhasebe Profesyonel Muhasebe

Bir lisans akademik konu odaklanan bir 3-4 yıllık bir lisans programıdır. Tipik olarak, öğrencilerin temel bilgi verir ve mesleki skillsets gelişimini başlar. derecesi onları gelişmiş lisans programlarına devam etmek ve / veya iş piyasasına girmek için hazırlar.

Profesyonel Muhasebe dalında lisans nedir? Öğrenciler makroekonomi, mikroekonomi, finansal piyasalar, etik, finans, muhasebe yöntemleri, muhasebe teknoloji ve araştırma gibi konularda bir dizi çalışma. Öğrenciler muhasebe ve finans ile ilgili yerel yasalara, yanı sıra herhangi bir ilgili uluslararası hukuki konuları çalışma olabilir. Bunlar ticaret şirketleri, endüstriyel işletmeler ve bütçe kurumları gibi özel alanlar için muhasebe çalışmalarını uzmanlaşmak şansına sahip olabilir.

Bu lisans programını tamamladıktan sonra, öğrenciler genellikle iş piyasasında bir rekabet avantajı için gerekli beceri ve bilgiye sahip.ekonomi ve pazarlarda arka plan onları giriş seviyesi pozisyonların çeşitli hak yardımcı olabilir.

Bu lisans programının maliyeti üniversite, program uzmanlık ve tabii ki Çeşidi öğrencilerin seçtikleri değişebilir. giderleri kaydetmek için, çok sayıda öğrenci online derslere ve / veya dijital eğitim materyalleri seçin. Ayrıca, mali yardım programları ve toplam maliyetler için veteriner programlarına emin olun.

Bir profesyonel muhasebe derecesi ile öğrenciler yasal muhasebe mesleği licensure kazanabilir. kendi uzmanlık ve çıkarlarına bağlı olarak, mezunlar şirketler, küçük firmaların, danışman kurum ve benzeri kurumlarda çalışabilirler. giriş seviyesi pozisyonlarda, onlar müşteri hesaplarını yönetme veya geniş hesaplarının yönetimine katkıda kendilerini bulabilirsiniz. Diğer öğrenciler muhasebe veya benzer konularda ileri veya lisansüstü programlarda üzerine taşımak için tercih edebilir.

sizin için doğru profesyonel muhasebe programı bulmak için hazır mısınız?Herhangi meşgul veya zorlu programa uyması online kurslar sunan birçok uluslararası üniversite vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.