Keystone logo

20 Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim Profesyonel iletişim 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • İletişim
  • Profesyonel iletişim
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (20)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim Profesyonel iletişim

Birçok öğrenci onlara rekabetçi bir gazetecilik ve eğlence kenarı, yanı sıra kurumsal, kar amacı gütmeyen ve kamu ayarları verecek becerilerini geliştirmek amacıyla Mesleki İletişimi bir lisans peşinde. Bu derece medya organlarının, iş etkileşimleri ve sunumlar için yazma iletişim becerileri gerekli katılımcıları öğretir.

Profesyonel İletişimi lisans nedir? Profesyonel İletişimde A Lisans değerli beceri yazma ve kamu ve özel sektörde başvuran öğrencilere sağlar bir lisans derecesidir. Bazı katılımcılar gazetecilik, eğlence ve reklam satış ile ilgili yazmaya konsantre seçin. Diğerleri daha kurumsal bir ortamda yönetim veya danışmanlık pozisyonları yararlı sunum ve iletişim becerileri odaklanmak olabilir. Profesyonel iletişim mezunları iş, medya ve güçlü yazma ve üretim becerileri gerektiren kar amacı gütmeyen pozisyonlarda excel.

Iletişim becerilerini keskinleştirme yanı sıra iletişim teorileri ve sorunların daha geniş bir bilgi geliştirmekle ilgilenen öğrenciler bu derece en fazla yarar. Programda katılımcılar için diğer avantajları sanayi çeşitliliği ve ilgi ve kariyer hedeflerine dayalı konsantrasyon bir alanı seçmek için yeteneği yazma ve sunum uzmanları maruz bulunmaktadır.

Bu süre, her bir program gereksinimlerine göre, bu derece değişir kazanmak için gereken, ve bunun bir sonucu olarak, maliyet kuruluşlar arasında değişir. Genellikle, kurs tamamlamak için iki yıl sürer. Aday öğrenciler zaman ve harç gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için her kurum araştırma gerekir.

Profesyonel iletişim, halkla ilişkiler ve organizasyon iletişim gibi yönetsel iletişim alanları, çeşitli alakalı.Halkla ilişkiler ile ilgilenen öğrenciler kurumsal ayarları, sorulara yanıtlar yazarak medya soruları yanıtlayan ya da kamu bültenleri işçiliği çalışabilir. Iletişim mesajlar etkili de kuruluşlar içinde pozisyonlarda gereklidir. Öğrenciler ayrıca kurumsal ayarları veya kar amacı gütmeyen veya hükümet pozisyonlarında bağış ve yönetim pozisyonlarında çalışmayı tercih edebilir. Gazetecilik ve eğlence iletişim konsantre mezunları raporlama, reklam ve üretim pozisyonlarında kariyer fırsatları bekleyebilirsiniz.

Aday öğrenciler okulların geniş veritabanı arayarak profesyonel iletişim derece sunan kurumlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.