Keystone logo

11 Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler PPE 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler
 • PPE
Çalışma alanları
 • Sosyal Bilimler (11)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler PPE

  Bir lisans derecesi, öğrenciler hem genelleştirilmiş çekirdek sınıflarının hem de belli başlı derslerin yaklaşık 120 kredi saatini başarıyla tamamladıktan sonra elde edilebilir. Bu derece genellikle tam zamanlı bir program ile tamamlamak için sekiz dönem sürer ve seçilen kariyer alanları için gerekli becerileri öğrencilere yardımcı olur.

  KKD'de lisans nedir? PPE, politika, felsefe ve ekonomi için birbiriyle yakın etkileşime giren üç özel alan için kısadır. Bu program, öğrencilerden, bu disiplinlerin her birini bir dereceye kadar incelemelerini ister, ancak tipik olarak, belli bir süre sonra üç seçenek arasından birini seçen öğrencileri de kapsar. Öğrenciler genellikle her çalışma alanında yer alan temel temaları ve yöntemleri öğrenmeye başlarlar. Daha sonra siyaset bilimi çalışmaları, diplomasi ve çatışma çözümü gibi dersler yoluyla somut, pazarlanabilir bir beceri oluşturmaya başlayabilirler. Son kurslar, katılımcıların almaya karar verdikleri üç rotadan hangisine bağlıdır.

  Öğrenciler, bu alanda yaptıkları çalışmalar sırasında iletişim becerilerini iyi bir noktaya getirmeyi bekleyebilirler, bu da hem evde hem de işyerinde daha etkin bir şekilde diğer insanlarla bağlantı kurmalarına yardımcı olabilir. Çatışma çözme becerileri ve toplum politikası bilgisi, hem ev yaşamını hem de kariyer gelişimini artırmaya hizmet etmektedir.

  Bu derecenin izlenmesiyle ilişkili maliyet, öğrencinin hangi kuruma katılacağına bağlı olarak değişecektir. Öğrencilerin nereye katılacağına dair nihai kararlarını vermeden önce, farklı üniversiteler ve ev sahibi ülkelerdeki derslerin maliyetini araştırması önerilir.

  Bu çok çeşitli bir çalışma alanı olduğu için, diploma programlarını tamamlayan öğrencilerin işgücüne girdiklerinde çok çeşitli istihdam fırsatları yaşayabilmeleri için geçerli bir sebep teşkil etmektedir. Ürün müdürü, veri bilimcisi ve girişimci, bu dereceye sahip olan tüm pozisyon sahipleridir. Mezunlar, sosyal hizmet, reklamcılık, öğretim, hukuk, gazetecilik ve yayıncılık, bankacılık ve finans, politika ve muhasebecilik işlerine de hak kazanabilirler.

  Çevrimiçi kurslar, uluslararası öğrenim deneyimleri ve geleneksel yerel sınıflar, modern öğrenciler için tüm olanaklardır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.