Keystone logo

23 Lisans programlar içinde Mimarlık Çalışmaları Peyzaj Mimarlığı 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Mimarlık Çalışmaları
 • Peyzaj Mimarlığı
Çalışma alanları
 • Mimarlık Çalışmaları (23)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Mimarlık Çalışmaları Peyzaj Mimarlığı

  Ne olursa olsun yaş ya da koşullar, bir lisans hayatını değiştirebilir. Iş ararken bir lisans çok önemli olabilir. Birçok işveren, belirli pozisyonlar için bir tür lisans gerektirir. Birçok alanları kapsayan bu 3 yıl 5 yıllık lisans, hayatınızın üzerinde büyük bir etkisi olabilir.

  Peyzaj mimarisi dikkate alınarak olabilir heyecan verici bir alandır. Peyzaj Mimarlığı lisans nedir? Bu derece açık ortak alanlarda, yerler ve yapıların tasarımı konusunda kurs dayanmaktadır. Estetik bir zihin ile, çevre ve önerilen arazinin sosyo-ekolojik koşullar, bu alandaki öğrenciler, oluşturmak, korumak, yenilemek, bir manzara yeni veya mevcut özellikleri geri yükleme ve planı.

  Bu derece takip için pek çok faydaları vardır. Bu peyzaj özellikleri, tasarım, ve korunması ile ilgili birçok önemli becerileri öğretir.Bu iş piyasasında onlara bir bacak vazgeçerek, öğrenci tamamen kendi alanını anlamak sağlar.

  Peyzaj Mimarlığı bir lisans fiyatı çok farklı faktörler tarafından belirlenir. Sizin coğrafi konumu, tercih ettiğiniz okul ve bu okulun yeri, tüm fiyatlandırma belirleyen faktörler olabilir. Bireysel okullar Başvurma doğru bir derece gerçek fiyatını tespit için tek yoldur.

  Peyzaj Mimarlığı bir lisans gelen birçok farklı kariyer vardır. Kentsel veya site planlaması, yeşil altyapı planlaması, su yönetimi, peyzaj planlama ve tasarım veya planlama, tasarım, ya da yönetimin diğer bölümler bir kariyer arıyorsanız olsun, bu derece sizin için. Çünkü kurs elde becerilerin, bu ilgili alanlarda herhangi girmek için hazır olacaktır.

  Dünyada birçok okul bu tip bir program sunuyoruz.Bazıları esnek bir program gerekiyorsa yararlı olabilir yanı sıra, hangi online derslere sunabilir. Eğer Peyzaj Mimarlığı bir lisans ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.