Keystone logo

21 Lisans programlar içinde Enerji Bilimi Enerji Mühendisliği Petrol Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Enerji Bilimi
  • Enerji Mühendisliği
  • Petrol Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Enerji Bilimi (21)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Enerji Bilimi Enerji Mühendisliği Petrol Mühendisliği

Petrol endüstrisi küresel ölçekte etkin kalır. Petrol mühendisliği bir lisans, bu enerji kaynağının keşif, üretim ve taşıma okuma devam eden kaygılarına hitap.

Bir derece arayan öğrenci bilmek isteyebilirsiniz, Petrol Mühendisliği lisans nedir? Bu petrol üretimi ve dağıtımı küresel ve yerel ramifications daha derin bir konsantrasyon için hazırlık matematik, fen ve eleştirel düşünme anlayış temel sunmaktadır bir lise sonrası derecesidir. Çalışma Alanları operasyonların günlük yönetimi, alan, sondaj, kuyu tamamlama, kuyu testleri, deniz sondaj güvenli ve sağlam uygulamaları ve gelişmiş yağ geri kazanım yöntemleri içerebilir. Müfredat akışı ve diğer potansiyellerini projelendirme yönelik simülasyon teknikleri içerebilir. Öğrenciler ayrıca petrol endüstrisi ile ilgili ulusal, uluslararası ve sosyal sorunları dikkate alabilir.

Petrol mühendisliği alanında lisans derecesi üretim veya taşıma düzeyinde sanayi girmek için bir öğrenci hazırlamak olabilir. Aynı zamanda araştırma, geliştirme ve enerji analizi ileri derecede ilk adımdır.

Ders ve size hitap program için ücret maliyetini öğrenmek için, doğrudan okul kabul ofisi başvurmanız en iyisidir.

Kariyer fırsatları pek çok sanayi düzeyde boldur. Mezunlar arama, sondaj, üretim, taşıma açıklıklar takip ve stratejileri ve yönetim olabilir. Termodinamik ve Isı transferi teknolojileri ve üretim mühendisi olarak boru hattı taşımacılığı pozisyonları, olabilir. Rezervuar mühendisleri üretim fırsatları için alanları değerlendirmek, ve kendi değerini maksimize yardımcı olur. Sanayi yeterlilik gözetim, etik ile ilgili düzenleyici kurumları değerli ve çalışanların sağlık ve güvenliği ile bir.

Eğitimli işgücünün yardımıyla, petrol endüstrisi uluslararası enerji resimde güçlü bir varlığı olmaya devam edebilir. Lisans programları genellikle uluslararası işbirliği, dünya çapında üniversitelerde sunulmaktadır. Enerji mühendisliği bu dinamik alanda kariyer başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.