Keystone logo

16 Lisans programlar içinde Perakende Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Perakende Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (16)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Perakende Yönetimi

  Bir lisans onlar bir yükseköğretim parça başladığınızda öğrencilerin edindikleri genellikle ilk bir lisans derecesi vardır. Birçok öğrenci üç tamamlamak mümkün olsa tipik tamamlamak için dört yıl sürer. Lisans derecesi dersler, sınavlar ve kurs kombinasyonu ile elde edilir.

  &nbsp

  Perakende Yönetimi lisans nedir? Bu derece öğrencilere perakende alanında lider konumunda çalışmak için gereken becerileri ve bilgi verir. Bu beceriler perakende mağaza yönetimi, pazarlama, satın alma, ve kurumsal düzeyde danışmanı pozisyonları da dahil olmak üzere perakende sektöründe farklı kariyer yolları, bir dizi atılmak için kullanılabilir. Bu alanda müfredat perakende, liderlik ve iş ile ilgili konularda bir arada kapsamaktadır.

  &nbsp

  Perakende Yönetimi A Lisans öğrencileri perakende bir gelecek için kendilerini hazırlamak için harika bir yoldur.Yeni işçi bir dizi her yıl perakende alanına girmek, ancak birçok kalıcı bir kariyer yapmak niyetinde değilim. Sektöründe devam konusunda ciddi perakende işçiler için, bir lisans kalabalık kendilerini farklılaştırmak için harika bir yoldur.

  &nbsp

  Perakende Yönetimi Diploması maliyeti size katılmak isteyen kuruma bağlı olarak değişir. Çoğu derece tamamlamak için 3-4 yıl arasında sürebilir, bu yüzden buna göre maliyetlerini hesaplamak.

  &nbsp

  Perakende alanında çeşitli kariyer yapabilirsiniz Perakende Yönetimi alanında lisans ile mezun. Onlar insanlarla çalışmayı tercih ederse, onlar kurumsal düzeyde bir mağaza veya ekip yönetebilirsiniz. Ürünleri daha ilgilenenler bir mağaza alıcı, stilist veya satın alma yöneticisi olarak iş alabilirsiniz.

  &nbsp

  Dünya çapında kullanılabilir çeşitli seçenekler vardır. Bir derece çevrimiçi edinerek kendi şartları üzerinde çalışmak için harika bir yoldur, ya da kampüs dersleri almaya seçebilirsiniz.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.